Ketä seurata YouTubessa ja miksi?
Olen aikani kuluessa löytänyt ihan uusia tubettajia,joita seurata. Sattumalta.
Esim. Swoop (loistava editoija)
Justiinsa katsoin tämän ”dokkarin" häneltä astroworldin järkyttävistä tapahtumista
Keitä sinä seuraat ja miksi?
Saisiko tästä jonkun keskusteluketjun aikaiseksi? Asiallisen,kiitos🙂
Kommentit (10)
Mä seuraan Beatrice Carusoa. On aito, avoin ja oma itsensä. Hauska ja ihana. Ehdoton lempparini on hän <3
Siis miksi AP haluaa tietää, keitä minä, tai kukaan muukaan, seuraa YouTubessa? Mitä AP tekee sillä tiedolla? Yleensä kaikki ihmiset ei ole kiinnostuneita tai edes pidä samoista asioista. En nyt ymmärrä tämän avauksen pointtia, mutta sanotaan nyt vaikka Gawr Gura ja Wolfychu.
JonLevi. Tarkkanäköistä, kuivakkaan sarkastista kommentointia rakennuksista, (valheellisesta) historiasta, menneistä kulttuureista.
Puma Messi ja gepardi Gerda. Tulee kerrattua venäjää ja mielenkiintoista nähdä Mashan ja Sashan elämää näiden lutuisten petojen kanssa.
Remilindholm, uusin Suomen hiihtotähti. Rennolla asenteella mutta tosissaan treenaa. Treenimäärät ihan jäätävät, aamulenkki voi olla kisareissun jälkeen 5h hiihtoa "kun kaipaa liikuntaa lentojen ja autossaistumisen jälkeen".
Remi on 23v ja ehkä vasta Olympialaiset 4 vuoden päästä oli se alkuperäinen tavoite, mutta voi mies olla kisajoukkueessa jo ensi helmikuussa 😊 Tänä talvena ollut menestynein mieshiihtäjä kun muut loukkaantuneita, sairastelee tai pelkää pakkasta.
"Valmentaa" pikkuveljeään kaiken muun lisäksi.
Rintamäkeläiset