Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Anne Nicolen poika kuoli äitinsä vuoteen äärlle uutisoi Ilta-Sanomat

Vierailija
12.09.2006 |

Anne Nicolen poika kuoli äitinsä vuoteen äärelle12.9.2006 11:32



Povitähti Anne Nicolen Smithin poika kuoli ilmeisesti äitinsä vuoteen äärelle sairaalassa. Smith, 38, oli sairaalassa toipumassa synnytyksestä. Hän synnytti torstaina tyttövauvan.



Daniel Smith, 20, oli vierailulla sairaalassa Nassaussa, Bahamalla kuolleessaan, kertoo Bahaman poliisi. Kuolinsyy selviää ruumiinavauksessa.



Smith saapui Bahamalle lauantaina ja suuntasi ilmeisesti suoraan äitinsä luo sairaalaan. Smith vietti yön sairaalassa äitinsä huoneessa, kertoo poliisi.



- Tietojemme mukaan äiti oli herännyt ja nähnyt poikansa tuolilla, luullen tämän nukkuvan. Hän yritti herättää poikaa, mutta tämä ei reagoinut yrityksiin. Silloin Anne Nicole hälytti apua, poliisi kertoo.



Hoitajien saavuttua huoneeseen, havaittiin Daniel kuolleeksi.



Anne Nicole synnytti samaisessa sairaalassa torstaina terveen tyttövauvan.



Anne Nicolen esikoispoika Daniel oli matkustanut Karibialle " jakaakseen ilon uudesta pikkusiskostaan" , todettiin Anne Nicole Smithin tiedotteessa. (IS-AP)

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi kolme yhdeksän