Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

HOITOPAIKKOJA VAPAANA TAMPEREEN LINNAINMAALLA!

12.09.2006 |

Olen aloittamassa yksityisenä perhepäivähoitajana Linnainmaalla Hoitoon mahtuisi 3 lasta mielellään yli 2-vuotiaita. Minulla on itselläni 1,5 vuotias poika joka olisi kotona hoitolasten lisäksi.



Koulutukseltani olen Sosionomi ja kokemusta lasten kanssa työskentelystä on kertynyt mm. päiväkodista. Aion hyödyntää ammattitaitoani työssäni mm. erilaisten laulu- ja lorutuokioiden, askartelujen ym. kautta. Vanhempien toivomuksesta riippuen voimme käydä myös esim. seurakunnan kerhossa tai vastaavassa. Asumme alueella jossa lapsiperheitä on paljon ja siten myös puisto lähellä. Kotieläimiä meillä ei ole.



Voisin aloittaa 1.10.2006 ja toimia toistaiseksi. Toimisin pääsääntöisesti päivällä noin klo: 7:00-17:00 välillä. Myös osapäivähoito on mahdollista ja osa-aikainen hoito (esim. muutama päivä viikossa hoitoa.)



Mikäli etsit lapsellesi luotettavaa ja ammattitaitoista hoitajaa, ota yhteyttä niin voimme keskustella lisää!



T: Jenni

puh: 0503061392

e-mail: jenifer_80@luukku.com

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
12.09.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ollaan muuttamassa Linnainmaalle nyt syksyllä ja hoitopaika olisi tarpeen, mutta vasta ensi syksystä...:) Poika nyt n. 1v6kk! Sattui vain sopivasti tämä aloitus, olemme paljon miettineet pojan hoitoa. Kiva kuulla, ettei pk ole ainoa vaihtoehto!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla