fleeceväliasut (paita ja housut) mistä löytyis Oulun seudulta?
Etsin 2- vuotiaalle lapselleni fleece- väliasua (pita ja housut) Oulun seudulta. Reiman sivuilla oli paita+housu yhdistelmä, värit ei oikein miellyttäneet. Viime talvena ostin Naperon fleeseasun cittarista, onko kukaan huomannu oisko fleeceasut tulleet jo Cittariin myyntiin?
Löytyiskö nettikauppaa, josta vois ostaa hyvälaatuisen fleeceasun?
Kommentit (4)
on postimyynnisssäkin sellaisia mikrofleeceasuja, jotka käyvät paksuutensa puolesta myös haalarin alle. Hintakaan ei päätä huimaa. Meillä on myös tuo viime vuoden Napero-fleeceasu, jota pidän turhan paksuna haalrin alle, mutta muuten on ok
Oli joku merkkituote - en nyt muista mikä. Värit olivat vaaleanpunainen ja tummansininen (tänään tuli kuvasto postissa ja sitä tutkailin)
Oli hupulla ja vetoketjulla sinisävyinen 2-osainen ja paitamallinen beige luontoaiheella 2-osainen. Mä taidan käydä katsomassa/hakemassa tuon beigen meidän lähi-Cittarista, kun oli niin ihana ;)
liikkessä ja postimyynnissä edulliseen hintaan fleeceasuja.