Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

huonoja kokemuksia inssistä?

Vierailija
27.01.2015 |

Itsellä oli tänään ajokoe ja se ihminen oli todella töykeä, ei edes esitellyt itseään ja sepitti kaikki "virheeni" päästään. Onko muilla samoja kokemuksia? Tai muita erikoisia? Ei minua harmita se, ettei mennyt läpi, mutta ihmettelen kyllä, että miksi tämä paskankankea herra keksi nämä jutut... kyllä siinä itku pääsi kun kuunteli palautteen, joka ei pitänyt paikkaansa ja tämän huomattuaan hän alkoi vieläpä tiuskimaan. Toivotaan, että ensi kerralla on eri tyyppi arvioimassa.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
27.01.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

[quote author="Vierailija" time="27.01.2015 klo 19:05"]Itsellä oli tänään ajokoe ja se ihminen oli todella töykeä, ei edes esitellyt itseään ja sepitti kaikki "virheeni" päästään. Onko muilla samoja kokemuksia? Tai muita erikoisia? Ei minua harmita se, ettei mennyt läpi, mutta ihmettelen kyllä, että miksi tämä paskankankea herra keksi nämä jutut... kyllä siinä itku pääsi kun kuunteli palautteen, joka ei pitänyt paikkaansa ja tämän huomattuaan hän alkoi vieläpä tiuskimaan. Toivotaan, että ensi kerralla on eri tyyppi arvioimassa.
[/quote]
Samanlainen kokemus täällä. Ajoitko sattumoisin Tampereella? Onneksi minulla seuraava kerta oli täysin eri tunnelmissa. Oli tosi mukava arvioija silloin! Toivottavasti sinullakin!

Vierailija
2/2 |
27.01.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

[quote author="Vierailija" time="27.01.2015 klo 19:23"][quote author="Vierailija" time="27.01.2015 klo 19:05"]Itsellä oli tänään ajokoe ja se ihminen oli todella töykeä, ei edes esitellyt itseään ja sepitti kaikki "virheeni" päästään. Onko muilla samoja kokemuksia? Tai muita erikoisia? Ei minua harmita se, ettei mennyt läpi, mutta ihmettelen kyllä, että miksi tämä paskankankea herra keksi nämä jutut... kyllä siinä itku pääsi kun kuunteli palautteen, joka ei pitänyt paikkaansa ja tämän huomattuaan hän alkoi vieläpä tiuskimaan. Toivotaan, että ensi kerralla on eri tyyppi arvioimassa.
[/quote]
Samanlainen kokemus täällä. Ajoitko sattumoisin Tampereella? Onneksi minulla seuraava kerta oli täysin eri tunnelmissa. Oli tosi mukava arvioija silloin! Toivottavasti sinullakin!
[/quote]

Pääkaupunkiseudulla oli ja toivotaan että seuraava on sitten parempi :/ sillä saatto olla huono päivä ja ihmisiähän me ollaan mutta olisi silti voinut jättää sen pahan olonsa narikkaan
Ap

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi yksi kolme