Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Pa.ko.laisiin suhtauduttiin Ruotsissa kuin rescuekoiriin, rescueihmiset osoittautuvat yhtä "ongelmalliseksi" kuin rescuekoirat!

Vierailija
28.10.2021 |

Pa.ko.laiselle joka tulee täysin elintason perässä ei saisi antaa ilmaiseksi mitään.
Heitä tulee kyllä aivan loputtomiin, sitä syntyvyyttä on niin valtavasti. Tuon syntyvyyden on annettava tasangua läh.tömaissa eikä sen saa antaa purkautua harvemmin asutuilla seuduille. Maapallo ei kestä tuota äärimmäistä ja agressiivista levittäytymistä.
Mikään laji ei saa levitä liikaa tai luonto kärsii ja tuo valtalaji tuhoutuu.
Valkoiset ihmiskunnan järjen ääni, meidän jo melko myöhäistä pysäyttää leviäminen muutoin kun näyttämällä sen todellisuus leviäjille estämällä heidän levittäytymisensä. Silloin vaan leviäjälle tulee nälkä kuolema aiemmin, jos leviävät niin se tulee kaikille!
Luonnonlaki jota vastaan ei voi pyristellä, tapahtuu kaikkialla ja kaiken aikaa, populaatioiden kasvulla on oltava luonnolliset rajansa
Darvinismi ilmeisesti nykykouluissa canceloitu?

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
28.10.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ihmisten vertaaminen eläimiin ei ole ikinä hyvä idea. Selvästi pidät toista rotua enemmän arvossa kuin toista, mikä on auttamatta väärin ja rasistista. Älytön kirjoitus.

Vierailija
2/3 |
28.10.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kyllä meitä on liikaa kansalaisuuteen katsomatta. Jokaiseen maahan pitäisi asettaa kaksi lasta perhettä kohti ehdottomaksi ylärajaksi.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
28.10.2021 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija kirjoitti:

Ihmisten vertaaminen eläimiin ei ole ikinä hyvä idea. Selvästi pidät toista rotua enemmän arvossa kuin toista, mikä on auttamatta väärin ja rasistista. Älytön kirjoitus.

Ei ole välttämättä kyse rodusta, vaan etnisyydestä ja sen mukanaan tuomasta kulttuurista. Kaikki kulttuurit eivät ole yhtä hyviä, ikävä tosiasia. Valtaosa kulttuureista kykenee muuttamaan eri maihin ja osallistumaan kyseisen yhteiskunnan rakentamiseen tuomatta mukanaan ikäviä lieveilimiöitä, kuten jengiytymistä. Miksi kaikki eivät pysty?

-eri

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän kolme kuusi