Mies tyhjentänyt kännykän netin sivuhistorian
Pitäisikö epäillä jotain? Petti mua alkuvuodesta, lupasi muuttua, mutta paha aavistus tullut takaisin. En ollut edes keksinyt katsoa kännykästä sivuhistoriaa, paitsi nyt. Ja oli kokonaan tyhjennetty. Ties millä treffisivustoilla juoksee..
Kommentit (11)
Pettäminen sattuu todella. Oma mieheni pettänyt minua viiden naisen kanssa kuluneen vuoden aikana.
[quote author="Vierailija" time="27.12.2014 klo 03:11"]Pettäminen sattuu todella. Oma mieheni pettänyt minua viiden naisen kanssa kuluneen vuoden aikana.
[/quote] ja on sun miehes edelleen, syystä että?
[quote author="Vierailija" time="27.12.2014 klo 03:11"]Pettäminen sattuu todella. Oma mieheni pettänyt minua viiden naisen kanssa kuluneen vuoden aikana.
[/quote]
Lakkaa jankkaamasta.
Miksi ihmeessä poistatte sivuhistorian? Ja mies jäi pettämisestä kiinni silloin, kun luin hänen tietokoneen sivuhistorian, eli tuskin normaalisti poistaisi, kun ei silloinkaan ollut poistanut. Ap
siinä vaiheessa kun ollaan pisteessä, että tuntee pakottavaa tarvetta epäilyjensä vuoksi tutkia puolison netti/puhelin historiaa, on parempi pysähtyä miettimään onko tämä suhde enää minkään arvoinen. silloin on luottamus jo menetetty.
Minäkin tyhjentäisin sivuhistorian joka käytön jälkeen, jos tietäisin, että muuten joku kyttää sairaalloisesti, millä sivuilla käyn.
[quote author="Vierailija" time="27.12.2014 klo 03:17"]Miten se tyhjennetään?
[/quote] siis kysytkö tätä joku ihan tosissaan?
Sivuhistorian poistaminen vapauttaa välimuistia, jolloin laite toimii nopeammin.
[quote author="Vierailija" time="27.12.2014 klo 04:06"]Sivuhistorian poistaminen vapauttaa välimuistia, jolloin laite toimii nopeammin.
[/quote]
Hmmm jos näin on, voisin hyvin kuvitella mieheni tekevän näin tämän asian vuoksi. Ap
mä olen sinkku mut silti tyhjennän sivuhistorian monta kertaa päivässä.