Mikä on elämäsi tunnari
Kertokaapas mitkä on oman elämänne tunnusbiisejä :)! Omani on pinkin so what
Kommentit (17)
Tällä hetkellä se on kuin väärän vastauksen ääniefekti.
Toivottavasti ensi vuonna se olisi enemmänkin kuin MacGyverin tunnari. Alkuun jännitystä keräävä, sitten alkaa meno ja se säilyy nopeana mutta hyväntuulisena.
Tällä hetkellä päällimäisenä soi Syksyn Sävel, niin maisemassa, kuin sielunmaisemassa. Loppupeleissä elämä on kuitenkin ensisijaisesti kuolemista.
Mission impossible?... no ehkei sentään
Riippuu tilanteesta.
Joskus (esim metallican) "so F..n what?", toisinaan "sorry seems to be the hardest word" - elton john, joskus rainbow: "we catch the rainbow" jne.
Haluaisin että se olis muumeista jennitädin soittorasia, mutta kyllä se tuntuu olla enemmänki kymppitonnin tunnari tällähetkellä.
Se kyllä vaihtelee elämäntilanteen mukaan. Usein se tilanteeseen sopiva tsipalr alkaa soida päässä kuin "taivaasta annettuna".
Nyt on Kentin Kärleken väntar.
Kyllä.