Oonko ainoa, jonka mielestä Trinny ja Susannah -muuttujat on parempia ENNEN?
En näe yleensä mitään vikaa noissa muuttujissa ja kuka tahansa näyttäisi kaamealta pyörälenkin jälkeen reppu selässä tms. Säännönmukaisesti ikää tulee muuttujile vuosia lisää muutoksen jälkeen.
Lisäksi mikä toi vartalosukka on, käyttääkö joku oikeasti tuollaista?
Kommentit (6)
Munkin mielestä muutos on vanhentanut paljon. Sitten ne kehuu kuinka on ihana vartalo ja yrittää kohottaa osallistujien itsetuntoa, mutta kuitenkin monet puetaan juuri tuohon vartalosukkaan. Näemmä pitää näyttää hyvältä siitä huolimatta, miten epämukava olo on tuollaisessa kiristävässä vartalosukassa. Ei se vartalo siis kovin ihana taida ollakaan, kun eivät sellaisenaan sitä osaa pukea.
Jaha, ja nyt bi-naisen seksuaalisuutta kutsuttiin "confusion":ksi (en nähnyt suomennosta)...
Joistakin muuttumista olen ajatellut, että näinköhän pitävät sen tyylin ohjelman jälkeen. On kyllä ollut onnistuneitakin, mutta persoonallisuus on hävinnyt kokonaan joistakin.
Totta kai meikki ja kampaus kaunistaa kenet vain verrattuna ulkonareippailutyyliin, mutta etenkin pyöreiden naisten stailaus on ohjelmassa sitä vartalosukkaa ja tissien ylikorostamista, Ja nuoren näköinen = paha T&S:n mielestä ja silloin aina tahallaan vanhennetaan, jotta saadaan "uskottavuutta". Olen itse pyöreä ja naamastani nuoren näköinen, ja kamalinta olisi, jos mulle vielä leikattais tätitukka ja laitettais paljettia ylle. Näyttäisin taatusti 20 vuotta ikääni vanhemmalta tällä maatuskavartalolla.
Toi 19 v on ihanan näköinen lavalla, mutta niin oli arkivaatteissaankin.
Niissä muutamissa jaksoissa mitä oon nähnyt, ne on tosi monelta naiselta leikanneet hiukset lyhyeksi, joka minusta on vanhentanut niitä reilusti :/