Devious Maids
Mitä mieltä? Piti katsoa koska Täydelliset Naiset on suosikkisarja..
Ihan hyvältä vaikutti.
Kommentit (14)
Ei tule täykkäreiden veroista tietenkään. Siihen käytettiin jo kaikki paukut ja ideat. Mutta auttaa tuo sarja kaipuuseen!
Ihan hyvät hahmot ja tarinat.
Vähän epäselvä jakso.. Tuntui kuin olisi katsonut keskeltä sarjaa jonkun jakson. Eli en päässyt ihan kärryille :D mutta hyvältä vaikutti tosiaan.
Ai hitto unohdin katsoa!! Itsekin täydelliset naiset joka jakson katsoneena :)
Aion katsoa, mainokset kiinnitti huomion ja ainakin Täydellisiin naisiin sytyin aika hitaasti, vaati useamman jakson että jäin koukkuun ja juttu alkoi aueta. Toivottavasti tästäkin tulee kivaa seurattavaa!
Joo, Täydelliset naiset jätti muhun aukon joka vaatii täyttämistä! Mut oli vähän hankala jotenki suhtautua niihin näyttelijöihin jotka on täykkäreissä ollu, oon niin aina eläytyny Täydellisiin naisiin! Jane, Alma ja Breen äiti.. Oliko muita?
Mut alkohan täykkäritkin vähän sillei "keskeltä", historiaa selitettiin sitten aina myöhemmin pätkissä. Siihen jäi kyllä heti koukkuun silloin. Voi, täydellisiä naisia on paha päihittää.
[quote author="Vierailija" time="17.11.2014 klo 22:14"]Täykkärit takas!
[/quote]
Samaa mieltä, oon kattonu kaudet dvd-bokseilta varmaan 15 kertaa. Ja itken joka kerta samoissa jaksoissa, mm. kun Gabriellen adoptiotytär viedään pois ;__;
ai hitto, unohtu kattoo. Mainoksissa ainakin oli ihansairaan hyvän näköisiä kissoja. Tummia kaunottaria.
Aika hitaaaaasti alkoi. Voi kehkeytyä ihan kivaksi.