ihastuminen
Mikä mulla on miksi ihastun aina palavasti joihinkin julkisuudessa pyörineisiin. Se että ne on julkkiksia ei erityisemmin ihastuta mutta niissä joihin ihastun on vaan sitä jotain mistä saa kiksit. En ole koskaan seurustellut ja elän selibaatissa. Olen vielä parikymppinen siis.
Kommentit (8)
Mitä teet päiviskn? Istutko paljon tv:n äärellä?
Siis olen vaan mielisairas tämäntakia. Lääkettä en käytä. Näen näistä julkkiksista uniakin. Sekoan
Voi sua. Mene ulos ihmisten pariin. Ei ihastuminen ole sairaus.
On se psykiatrini mukaan. Pakkomielle, kun en voi tätä saada. Its time to face the truth i llnever be with him.:/ liian vähän kai ystäviä tai ainaku pitäis nähä tulee puolin ja toisin esteitä.
Nyt jos näen tän livenä tän julkkiksen nii menee pasmat iha sekasin. Ei pysty keskittyy mihinkää kokopäivän. Nii neuroottista
No ei tääkeskustelupalstakaanäköjääautuaaksitreesamanlainenhulluusmussaitää parempi ois vaa omanatietona pitää hullukuhullu ja tyhmä ku hankkii idolei
En. Lähinnä luen ja harrastan tai opiskelen. Nyt iltasin vaikee rauhottuu