Lue keskustelun säännöt.
Alue: Aihe vapaa
Yöimetyksen lopetus ja mielialan selvä lasku.
19.09.2014 |
Yöimetys jäi pois kaksi viikkoa sitten. Mieliala on mennyt yhtä alamäkeä sen jälkeen, ahdistaa ja masentaa, itkettää... normaalia? Ja kuinka kauan tätä kestää... :(
Kommentit (4)
Aika hirveä olo on kyllä :( Muistin tämän kyllä jo edellisistä imetyksistä, että tällaista voi olla taas edessä ja niinpä näköjään oli. On ollut muutenkin niin rankkaa ja stressaavaa aikaa, että en olisi todellakaan tällaista oloa toivonut.
ap
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Hyi. Haaveilen imetyksen lopettamisesta muutaman kuukauden päästä mutta..nyt alko hirvittämään. Oon aina tosi agret muutenki jos menee yli 4h imetyksestä..mitenhän sitte ky loppuu kokonaan..?
Alue: Aihe vapaa
Ei se pitkään kestä. Sitten kun lopetat imetyksen kokonaan niin voi myös surettaa muutaman viikon, mutta sitten alkaa paluu normaaliin olotilaan ja symbioosista luopuminen alkaa tuntuakin ihan kivalta :)