Kumpi näistä naisista jos olisi pakko valita
Neiti A: 20v. seksipommi joka siivoaa, tiskaa, pyykkää ja on loistava kokki sen lisäksi, että ansaitsee hyvin työssään. Hyvä sängyssä MUTTA ei rakasta sinua.
Neiti B: Rakastaa sinua mutta on ruma, läski, yli 40v., köyhä, on kaiket päivät töissä eikä jaksa tehdä kotitöitä.
Kommentit (15)
A
Järki voittaa tässä tapauksessa tunteet. Epäsiisti koti läskin, ruman naisen kanssa joka ei ole koskaan kotona. Juu ei kiitos
A. on paras, koska toimii myös kodinkoneena, en kestä likaisuutta.
B. voisi olla rakastajattareni, joka on vilpittömän rakastunut minuun A. henkilön siivotessa kotia, ehkä A. tekisi myös ruoan valmiiksi, kun tulen kotiin henkilön B. luota?
Muuten B (naisen aito rakkaus on ihaninta maailmassa) mutta jos ei siivoa niin...
Nyt neiti A ja sen 2 vko:n tapailun jälkeen saa vetää käteen taas vuosia, ennen kuin joku neiti B - tai neiti A- osuu kohdalle. Mutta silloin se neiti B näyttää jo a- luokan naiselta ja neiti A pelkältä teiniltä, joka etsii jotain kokemuksia ja lähtee yhtä nopsaan kuin tulikin.
A ei jaksa sekstata kaiken tekemisiensä jälkeen, siltä saisi vain kerran kuussa. Joten B.
Neiti a:ta ei ole olemassa, joten B.
[quote author="Vierailija" time="06.09.2014 klo 21:40"]
Tietysti B.
[/quote]
Epärehellinen vai epätoivoinen?
Onneksi mainitsemasi kaltaisia valintatilanteita ei tule kenellekään miehelle.
[quote author="Vierailija" time="06.09.2014 klo 21:42"]
[quote author="Vierailija" time="06.09.2014 klo 21:40"]
Tietysti B.
[/quote]
Epärehellinen vai epätoivoinen?
[/quote]
Rakkaus, oikea sellainen, on ihanaa.
Naiset selvästi ihmettelevät vastauksia.
No, pinnalliset seikat eivät ole miehelle lainkaan niin tärkeitä kuin teille naisille. Siitä ero ajattelussamme.
[quote author="Vierailija" time="06.09.2014 klo 21:47"]
Naiset selvästi ihmettelevät vastauksia.
No, pinnalliset seikat eivät ole miehelle lainkaan niin tärkeitä kuin teille naisille. Siitä ero ajattelussamme.
[/quote]
Hah hah! Kun mies sairastuu eturauhassyöpään, niin vaimo ei jätä mutta kun nainen sairastuu rintasyöpään, niin tulee ero. Te olette todella pinnallisia!
A !!!!