En muista milloin sain viimeksi...
Mies on vain koneella, katsoo telkkaria, tulee myöhään nukkumaan, kun olen jo nukahtanut. Seksi ei kiinnosta sitä ei sitten millään. Olen meikannut, pukeutunut kivaan satiiniyöasuun ja ties mitä paskaa. Ensin on koko vuosi työstressiä niin ei huvita. Ok. Sitten kun tulee loma niin ei jaksa, eikä huvita tai on liian kuuma. Vittu.
Kohta alkaa kuukautisetkin. Olenkohan saanut tässä kuukaudessa kerran munaa, eikä mies edes luennut vaan lerpahti kesken kaiken. Haistakaa miehet pitkä paska!
Kommentit (4)
Sain eilen, tiistaina, maanantaina, sunnuntaina, lauantaina 2krt.... Tänään jo valitin miehelle, että panettaa...
[quote author="Vierailija" time="15.08.2014 klo 17:35"]
Tiedän tunteen. Minulla on vielä pahempi tilanne: viimeinen kerta taisi olla oikeasti se viimeinen kerta. Mies ei sairautensa puolesta enää pysty.
[/quote]
Otan osaa :( -Ap
Me ollaan asuttu reilu vuosi yhdessä ja seksielämä on ollut koko vuoden ajan melkein kuollutta. Useita vuosia yhdessä ja nyt päästiin saman katon alle. -Ap
Tiedän tunteen. Minulla on vielä pahempi tilanne: viimeinen kerta taisi olla oikeasti se viimeinen kerta. Mies ei sairautensa puolesta enää pysty.