Nainen! Nautitko yhdynnästä ilman minkäänlaista esileikkiä?
Kommentit (53)
Nautin! Miehelle tehty vasektomia (paransi huomattavasti seksielämää, näin sivukommenttina).
En oo ikinä tykänny esileikistä, ärsyttävää lääppimistä.:D Nyt ehkäisynä kortsut, synnytyksen jälkeen.
Pitää olla hirveässä kiimassa jo valmiiksi että nauttisin täysillä, mulle se esileikki on tosi tärkeää. Mutta on niitäkin tilanteita ollut;) Ei ehkäisyä
En ehkä niinkään, mutta tykkään joskus myös nopeista, joten silloin käytetään liukkaria alkukostukkeeksi. Liukkari saa jotenkin homman käyntiin jopa omien korvien välissä.
Vasektomia meillä myös ja sanoisin saman sivukommentin kuin kolmonen.
Kyllä. Ylllättävä ja kiihkeä seksi on makuuni. Esmerkiksi jos olen kurttelemassa peppupitkällä jotain, niin mieheni tulee taakseni ja ottaa minut. Ehkäisynä sterilisaatio. Esileikit ovat vaivaannuttavia ja pitkä pelehteminen kyllästyttää aika äkkiä.
Nautin, en kaipaa mitään esileikkejä. Hormonikierukka, jo toinen menossa.
Kyllä. Varsinkin jos olen kiimassa, niin en halua mitään esileikkejä. Toinen asia on sitten, jos itsellä ei ole moodi päällä, niin sitten pitää lämmitellä.
Hormonikierukka.
Useimmiten nautin kyllä tosin viime vuodet olen harrastanutkin seksiä vakipanon kanssa jonka suhteen ei ole tarkoituskaan alkaa liikaa hellimään jne.. Ehkäisynä minipillerit.
Joskus,varsinkin jos tekee jo valmiiksi paljon mieli niin esileikeille ei välttämättä tarvetta. Kondomi.
Joskus on kivaa että paukutetaan nopeasti ja lujaa, takaa ja voimalla.
Nautin! Miehellä vasektomia. Ja mä en ole koskaan kuiva, että en välttämättä tarvitse esileikkejä.
Nautin siitä, että mennään suoraan asiaan ja mies ottaa minut. Kondomit.