Naisen entiset pano kertomukset kiihottaa
Kiihottaa ihan mielettömästi, kun nainen kertoo seksin/esileikin aikana entisistä seksi kokemuksistaan siis mitä on tehnyt ja miten ja muita yksityiskohtia. Itsekkin tuntuu oleman ihan kiimassa, kun puhuu niistä. Onko muilla samanlaisia mieltymyksiä?
Kommentit (5)
Kyllä vain ne kiihottaa. Nekin, kun on kertonut niistä parista kerrasta joita on ollut meidän avioliiton aikana. :)
Vierailija kirjoitti:
uuh
Kumppanin entiset seksikokemukset kiinnostavat minuakin. Ongelmana on, ettei hän oikeastaan niistä kerro. Väittää myös, että ei muista, minkä ikäisenä menetti neitsyyden, mutta arvelee olleensa n. 20. Eihän sellainen voi pitää paikkaansa, ettei ekan kerran ikää muista.
No mutta. Eksäni sen sijaan kertoi hyvinkin auliisti entisistä panoistaan. Varsinkin suhteemme loppuhetkillä kaikki muu oli oikeastaan mennyt niin ei ollut enää väliä. Niihin aikoihin seksimmekin olikin parasta, mitä sen suhteen aikana ylipäänsä oli. Eksä oli myös ollut erittäin aktiivinen seksuaalisesti ja oli kyllä jakanut pillua niin paljon kuin oli ehtinyt. Mukavahan siinä oli seksiä harrastella, kun ite oli ihan kovana jo pelkistä hävyttömistä puheista.
Kyllä minua ainakin, niitä on mukava kuunnella. Siis rakastajattaren, ei vaimon.