Millainen on tuntemasi Riina?
Kommentit (53)
Riina on kleptomaani ja patologinen valehtelija
Riina oli lapsena hoikka, mukava ja urheili. Teininä kuvioihin tuli S-ryhmän lisäaineilta ja kuselta maistuvat halpasiiderit. Kun päästiin yli pahimmasta teini-iästä ja oltiin "melkein aikuisia", tuli kuvioihin miehet ja vahvat viinat. Nyt Riina on +30 kg, kaksinaamainen typerä lunttu, joka käy kaupungin miehet läpi yksi kerrallaan. Työskentelee Salen kassalla. Tunnistako itsesi? Ryhdistäydy.
Eikö tää Riina seukkaa sen Märkä-Joosepin kanssa?
Oikea wt-mamman esikuva! Tosin lapsi puuttuu vain, ainakin toistaiseksi...
Huijari Kuusankoskelta, joka "myy" rattaita!!
Googlettamalla löytyy lisää :)
[quote author="Vierailija" time="10.08.2014 klo 00:45"]Huijari Kuusankoskelta, joka "myy" rattaita!!
Googlettamalla löytyy lisää :)
[/quote]
Ja sukunimi alkaa T:llä
[quote author="Vierailija" time="08.08.2014 klo 23:33"]
Kakkosnainen, joka toivoi pääsevänsä pomonsa puolison tilalle.
[/quote]
puhutaankohan me siitä samasta kodinrikkojasta??
Koulussa oli neljännellä kai, hiljainen ja outo.. en muista, että olisin puhunut hänelle. Itkeskeli kevätjuhlapäivänä palloseinän takana jotain. Ainut muistikuva hänestä.
Toinen tietämäni Riina on lihavahko masennuslääkkeitä syövä, erittäin huono meikkaamaan, yrittää olla vähän goottihenkinen. Ylähuuli+leuka/kaula alueella hyvin havaittavissa karvankasvua.
Tämä ketju on tosi hauska, mietin jos elämäni olisi kuin jonkun toisen yllämainituista Riinoista :D
Tv. Riina, höpöttelijä, sisko, haaveilija, juoksija, temperamenttinen, iloinen, pitkä ja rempseä.
Vaalea, pieni ja tyhmä. Kimeä ääni. Erittäin raskasta seuraa. Houkuttaa miehiä. Ei pidä koskaan turpaansa kiinni.
15 v sinihiuksinen lävistetty ja ryyppäävä teinim
Toinen on typerääkin bimboa typerämpi irtoripsi-Riina joka joka kesä rientää Iskelmä-festareille koska siellä voi olla niitä esiintyjiä.
Toinen on perverssin ja superkieroutuneen huumorintajun omaava monen lapsen äiti joka on useissa liemissä keitetty, silti ei mikään persu-wt-elämäntapatyötön, vaan työssään erilaisille ihmisille tärkeä henkireikä.
Neuroottinen, rasittava, alkoholinhuuruinen, muka hyvä äiti, vaivan valittaja
Mustasukkainen, riidanhaluinen, "kovis" , läski, blondi, tyhmä, ruma, idiootti, ryyppäävä teini
mielistelijä, liiankin itsevarma, tosikko, pikkuvanha, isotissi....
Ylipainoinen ja ronskipuheinen pornokaupan myyjä. Ihan kiva, kun oppii tuntemaan (eli kusipää, mutta siihen tottuu)
Hyvä panokone, antaa kaikille jotka huomaa kysyä. Erittäin hyvä suihinottaja, nielee lastin. Tiukka posliini pillu, kiinteät rinnat. Toivottoman tyhmä mutta kiltti.
Toinen tuntemani Riina on iloinen, puhelias, tarkka, perhekeskeinen.
Toinen on puolestaan helposti lähestyttävä, rento, tapaamisista myöhästelevä, tyyliltään ikäistään vanhemman oloinen.