Kadutko sitä että kelle annoit eka kerran? Jos nyt saisit päättää niin olisiko se ollut joku muu?
Kommentit (16)
Olin niin typerä ja kuvittelin olevani Suomen viimeinen neitsyt...
Mutta olishan sitä voinut ihan pikkusen fiksumpi olla ja jättää se festaripuskasessio väliin.
oltiin seurusteltu miltei vuoden päivät ja oli nuoruuteni ensirakkaus!ihan hyvät muistot jäi vaikken niitä aikoja haikailekaan
se oli rakkautta silloin vaikka loppuikin myöhemmin. Hyvät muistot jäi kuitenkin
Jos olisi ollut tarjolla joku ihanampi, olisin varmaan valinnut hänet, mutta kun ei ollut, niin piti tyytyä siihen mitä sai. Hetki oli kauan odotettu. Ja aikaa tuosta hetkestä on 15 vuotta, joten mitä sitä jälkeenpäin jossittelemaan.
Olin vasta 13-vuotias lapsi ja suostuin poikaystävän painostuksesta. Yks hyväksikäyttäjä luuseri koko tyyppi - toivottavasti en enää koskaan törmää!
ja kyseessä oli silloinen poikakaverini. Edelleen tänä päivänä ollaan hyvissä väleissä vaikka aikaa on kulunut kohta kymmenisen vuotta.
niin olisin mielummin jäänyt edellisen kiltin, ihanan poikaystäväni luokse..
Jätin hänet tuon rentun vuoksi, joka sitten neitsyydenkin vei mennessään.
Oli ensi rakkaus, oikein ihana ja suloinen poika. Kokemus kaunis ja hellyttävä...
olin ihan korviani myöten rakastunut. Samoin mies. Itse kyllä hänet jätin myöhemmin. Ei sekään muuten kaduta.
Olin melkein 20-vuotias.
Olisin kyllä saattanut voida olla hieman ' anteliaampi' eräälle ex:lle ;)
Se oli naapurin poika ja olin silloin 19v. jo mutta nyt jos saisin kääntää aikaa taaksepäin ja palata siihen aikaan, jättäsin sen ehdottomasti tekemättä.
Syy on se että rakastan omaa miestäni niin paljon että oisin toivonut että se eka ois ollut hän, en ikinä vaan edes kuvitellut että tapaisin sellasen niin ihanan tyypin kuin hän on.
Meidän koko tarina on erikoinen ja ihana rakkaustarina ja minä olin miehelleni eka ja ainoa, joten senkin takia toivoisin että saisin sen ekan ja ne muut sen ekan jälkeen tekemättömäksi.
En itse ymmärtänyt arvostaa neitsyyttäni, tämä mies ei sitä ymmärtänyt senkään vertaa. Olin 19v. ja typerä ja mies oli muistaakseni 14v. vanhempi ja kokenut. Ei koskaan edes sanonut rakastavansa, minä pöhkö rakastin ja suostuin vonkaamiseen.
Toinen ja suurempi syy on mullakin tämä:
Vierailija:
minä olin miehelleni eka ja ainoa, joten senkin takia toivoisin että saisin sen ekan ja ne muut sen ekan jälkeen tekemättömäksi.
En voinut kuvitella, miten ihanan miehen joskus löytäisin ja miten ihanaa seksi voi olla.
niinkuin 3:llakin, piti päästä siitä impeyden riesasta eroon.
Antaisin uudestaakin jos voisin.