Tutkin kaikkien naisten rintaliivit ja pikkuhousut kylässä käydessäni. Kysy?
Tutkin kaikkien naisten rintaliivit ja pikkuhousut kylässä käydessäni. Kysy?
Kommentit (31)
Missä tutkit ne? Mä ainakin ihmettelisin, jos vaatisit päästä vaatehuoneeseen :)
Ootatko, että emäntä käy vessassa, ja sitten äkkiä ryntäät vaatelaatikolle? Poimitko sen käytettyjä alushousuja pyykkikorista nuuhkittavaksi?
missa tutkit ne :D mielikuvalle nauran.
Naiset tsekkaavat peilikaapin, miehet pyykkikorin. Ei mitään uutta auringon alla.
Eivätkö ne vieraat yhtään ihmettele ja estä, kun menet kurkkimaan jokaisen naisen vaatetuksen alle. Minä vetelisin ympäri korvia.
Mun naispuolinen ystävä jäi rysänpäälle kiinni mun pikkareiden haistelusta ja nuolemisesta. Tapauksesta ei olla koskaan puhuttu ollaan yhä ystävät.
7. Sä voit pitää ystävänä, hänelle se tuskin on pelkkää ystävyyttä.
No turhaan saat varmaan multa etsiä molempia, jotkut pikkarit nyt saattaa jossain olla mutta usein ovat hukassa itseltänikin.
[quote author="Vierailija" time="26.07.2014 klo 14:25"]Missä tutkit ne? Mä ainakin ihmettelisin, jos vaatisit päästä vaatehuoneeseen :)
[/quote]
Tutkin yleensä pyykkikorin. Vaatehuoneen vain tilaisuuden tullen. Kiihottaa nähdä, millaisia alusasuja naiset käyttävät, tutkia kuppikoot ja haistella pilluntuoksuja.
[quote author="Vierailija" time="26.07.2014 klo 14:29"]Ootatko, että emäntä käy vessassa, ja sitten äkkiä ryntäät vaatelaatikolle? Poimitko sen käytettyjä alushousuja pyykkikorista nuuhkittavaksi?
[/quote]
Molempia olen tehnyt.
[quote author="Vierailija" time="26.07.2014 klo 14:30"]missa tutkit ne :D mielikuvalle nauran.
[/quote]
Kylpyhuoneessa, pesutuvassa, vaatehuoneessa, missä milloinkin. Hyvä että huvittaa. Se kiihottaa, kun saa tutkia naisen intiimiasuja.
[quote author="Vierailija" time="26.07.2014 klo 14:37"]Naiset tsekkaavat peilikaapin, miehet pyykkikorin. Ei mitään uutta auringon alla.
[/quote]
Samaa mieltä. Vanha ja yleinen harrastus se on.
[quote author="Vierailija" time="26.07.2014 klo 14:53"]7. Sä voit pitää ystävänä, hänelle se tuskin on pelkkää ystävyyttä.
[/quote]
Minä teen samaa, olen ap, mutta kyllä ystävät silti pelkkiä ystäviä ovat, vaikka heidän asunsa ja tuoksunsa kiihottavatkin.
[quote author="Vierailija" time="26.07.2014 klo 14:59"]No turhaan saat varmaan multa etsiä molempia, jotkut pikkarit nyt saattaa jossain olla mutta usein ovat hukassa itseltänikin.
[/quote]
Useimmilla naisilla asut on helposti löydettävissä, ajan myötä oppii naisten tavat.
Mikä on ällöttävintä mitä on löytynyt?
Tämän takia kotiini ei tule ketään vieraita. Olen menettämässä uskoni ihmisiin.
Siis mitä eläimiä teillä on ystävinä?
Siis seksissä kaikki nuolemiset on jees nyt toisten pyykkeihin? What?
Toi peilikaappi juttu on niin totta yksi ystäväni meni kokeilee kaapissa vuosia seissyttä hajuvettä ja tympeä, pilaantunu tuoksu sen mukainen. Mahtoiko häntä edes hävettää? Tottakai tajusi että huomasin.
Ihan sama kuin toisten meikkien lainaaminen. En anna edes luvalla sillä pidän mrsa:ni ihan itselläni.
Oletkin varmaan tosi suosittu vieras. Onko joskus kutsuttu toista kertaa kylään?
[quote author="Vierailija" time="26.07.2014 klo 15:00"]
[quote author="Vierailija" time="26.07.2014 klo 14:25"]Missä tutkit ne? Mä ainakin ihmettelisin, jos vaatisit päästä vaatehuoneeseen :)
[/quote]
Tutkin yleensä pyykkikorin. Vaatehuoneen vain tilaisuuden tullen. Kiihottaa nähdä, millaisia alusasuja naiset käyttävät, tutkia kuppikoot ja haistella pilluntuoksuja.
[/quote]
Vähän säälittäviä tuollaiset joille kiihottavin asia on käpälöidä jonku alkkareita likapyykissä, mutta oikealle elävälle naiselle ne eivät yleensä osaa sitten tehdä yhtikäs mitään.
[quote author="Vierailija" time="26.07.2014 klo 16:17"]Mäkin nuuhkin aina kylässä käydessäni pyykkikoriin heitettyjen kulahtaneiden kalsareiden tuoksuja! Nammmmm!!! Ja katson tietenkin aina myös minkä kokoisia kalsareita isäntä käyttää. Pitkälahkeiset on kaikkein kiihottavimpia. Joskus tungen käsilaukkuun kaikkein mehevimmän tuoksuiset!
[/quote]
Ottaako koville, kun jotkut miehet tekevät täsmälleen tuota? Et usko, monetko pikkarit olen ottanut mukaani...