Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Rokki/hevihäät

Vierailija
17.07.2014 |

Mun mielestä ne on aina niin noloja mitä jostain Satuhäistä katsoin. Kun ei niissä oikeesti oo muuta "rajua" kun morsiammella on häämekkona puku jossa yläosa on punainen tai violetti ja se on heviä jos mikä :) Sitten hääbiisinä on ehkä Nothing else matters, joka ei myöskään poikkea tavallisista häistä.

 

Onko joku ollut oikeasti rajummissa, teeman mukaisissa häissä, vai onko minulla satuhäistä (ja muista hääohjelmista) jäänyt tällainen väärä kuva? Niissä ne on ainakin olleet lähinnä myötähäpeää aiheuttanut teema.  

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
17.07.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ovat noloja kyllä ja tosi WT touhua.

Ymmärrän kyllä jos joku ei halau prinsessahäitä, mutta tuollaiset rock/metal/gootti-häät ovat kyllä niin teinit ja naurettavat että saan melkein slaagin myötähäpeästä.

Vierailija
2/3 |
17.07.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Junttien musiikkia, eli lopputuloksen voi arvata.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
17.07.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ne kun ei oo teemansa mukaiset kun vaan vähän pukeutumisessa ja sekin on kuitenkin niin tavanomaista.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi seitsemän neljä