Energiabiisisi kun juokset?
Kommentit (17)
Valkyrioiden ratsastuksella pinkoo vaikka autiolle vuorelle! Tattara taatta!
Kelly Clarkson- Stronger, Kaija Koo- supernaiset
Punk: Dead Kennedys, Green Day, Sex Pistols. Arkielämässä olen melodista folk-poppia kuunteleva jakkupukunainen, mutta juoksuun tarvitsen punkia.
Kaija koon vapaa tai kaunisrietasonnellinen ja tiktakin se "näen tyhjän taistelukentän....""
Mulla ei ole kun en käytä kuulokkeita juostessa. Keskityn ympäristöön, itseeni, hengitykseen, nautin hiljaisuudesta, haistelen luontoa sateen jälkeen, mietin omiani.
Five Finger Deathbunch: War is the Answer
Godsmack: Crying like a bitch
Queen - Anotherone bites the dust
Jenni Vartiainen - Junat ja naiset
One night in Bangkok-jokin uusi teknoviritelmä
Work hard, play hard
Viimeisille kilometreille Rammsteinia
Green Day: Basket Case
AC/DC: Thunderstruck
Madonna: Hung Up
Nightwish: I Wish I Had an Angel
Inna: Amazing
Mica Ikonen: Antaa Mennä :D
[quote author="Vierailija" time="16.07.2014 klo 15:25"]
Mulla ei ole kun en käytä kuulokkeita juostessa. Keskityn ympäristöön, itseeni, hengitykseen, nautin hiljaisuudesta, haistelen luontoa sateen jälkeen, mietin omiani.
[/quote]
Pystyisinpä minäkin. Ilman kuulokkeita kuulen vain tuulen huminan, liikenteen melun, oman puuskutuksen ja kaikkea muuta häiritsevää. Musiikkia kuunnellessa pystyn peittämään ne ja voin keskittyä omiin ajatuksiin ja ympäristöön, se musiikki jää sivuseikaksi.
Mulla Melanie C- I Turn To You (Hex Hector Club Mix)