Olen 190cm ja 138kg mies. Miehinen varustus 11cm pitkä. Mitä mieltä olet?
Kommentit (25)
Pitikö se tämäkin 190 sentin hullu saada seksipalstan riesaksi? Olisit pysynyt vaan av:ta trollaamassa, on meillä hulluja ihan riittävästi omastakin takaa.
Olen sitä mieltä, että olet pitkä, ylipainlinen ja pieni munainen.
11 senttinen ihan ok, kymppisenttinen ois aika nolo
Valehtelet. Lääkärini sanoi, että 10 kg ylipainoa piilottaa penistä sentin. Joten sinullakin on todellisuudessa 16 cm, mutta rasvan alla siitä on piilossa 5 cm.
Meinaatko että se kyselemällä kasvaa? Verrattuna kymmeneen aiempaan identtiseen aloitukseesi? Et ole saanut edes laihdutettua, paino näemmä junnaa samalla tasolla?
Laihduta niin sieltä läskin alta tulee sulle munaa vielä esille. Ehkä yltäisit 15cm jos olisit normipainonen.
Mistä te tiedätte että ap on lihava, voihan hän olla lihaksikas bodari, mitäs siihen sitte sanotte. Munaa ei vaan ole luotu enempää hänelle.
Vierailija kirjoitti:
Mistä te tiedätte että ap on lihava, voihan hän olla lihaksikas bodari, mitäs siihen sitte sanotte. Munaa ei vaan ole luotu enempää hänelle.
Ei se ole. Hän on sekopää, joka on suoltanut saman avauksen jo satoja kertoja.
En ole lihaskimppu vaan löysä ja isomahainen mies. Ap
Umpihullu tunari. Hakee huomiota ja nöyryytystä.
Tuossa rungossa 11cm on pieni. Siis ei vähän pieni, vaan lähinnä ylikasvanut kliroris. Täysin naurettava nysä.
Ootko nyt tyytyväinen?
Noniin matami,olipa taas huono provo yhtä pyöree kun sun siiderimahas
Vierailija kirjoitti:
Kiitos kommenteista. Ap
Ole hyvä. Yritä nyt pärjäillä näillä muutama viikko, ennen kuin teet uuden identtisen aloituksen. Tai ainakin yritä laihduttaa muutama kilo ja tule kysymään seuraavaksi että onko 12cm ok 120-kiloisessa ruhossa.
🤮🤢🥵😭😱🥱😫👺👹