Seksikkäin naisen vaate
Jos nainen on muuten makuusi ulkoisesti, mikä on mielestäsi paras vaate hänelle, että hän on seksikkäin millään?
Kommentit (24)
Stay-up sukat, push-up rintaliivit, halkio pikkarit.
Vähän läpinäkyvä kauluspaita syvällä kaula-aukolla.
Sukkahousut ja lyhyehkö hame. Sukkahousut mieluiten hiukan kiiltävät mustat tai ihonväriset/suntan 10 - 13 den tai maksimissaan 15 den.
Kysymys naisille. Voisitko käyttää sukkahousuja miehesi mieliksi?
Sirot piikkikorkokengät. Ei platform malliset.
Vierailija kirjoitti:
Sukkahousut ja lyhyehkö hame. Sukkahousut mieluiten hiukan kiiltävät mustat tai ihonväriset/suntan 10 - 13 den tai maksimissaan 15 den.
Kysymys naisille. Voisitko käyttää sukkahousuja miehesi mieliksi?
Voisinpä hyvinkin käyttää. Jos mies siitä oikeasti tykkää, niin ei ole todellakaan iso vaiva.
Minihame, verkkosukkahousut, stay-upit, stringit, lateksihousut, legginssit, pornahtavat kokovartaloasut, joogahousut, iltapuku missä lyhyt "roiskeläppä"
Ehdottomasti ohut noin polveen ylettyvä kesämekko, josta rinnat saa kätevästi esille.
Moni on sellaiseen pukeutunut ekatreffeilläkin kun on toiveita kysynyt ja onpa niitäkin, jotka ovat pyynnöstä jättäneet pikkaritkin alta pois! Olen nimittäin tarkastanut senkin helman alta! ;)
Mun puolison mielestä seksikkäin asu on tiukka poolopaita ja tiukat farkut ja tyköistuva kotelomekko. Mies pitää myös seksikkäänä mun puuvillaista pyjamaa ja valkoista puuvillatoppia jolla nukun.
Joku sellainen laki olisi luonnollisesti hyvä, että etenkin kesäaikaan olisi kesämekot naisilla pakollinen vaate! :)
Vierailija kirjoitti:
Stay-up sukat, push-up rintaliivit, halkio pikkarit.
Tämä.
Tulen melkein pelkästä ajatuksesta.
Leggingsit ja stringit niiden alla.
Valkoiset sloggi mummo alkkarit...on muuten todella seksikkäät!
Joku muu vaihtoehto.
Se on se vaate joka on kaapissa.
Ei ne rätit miehiä kiinnosta vaan se alaston ämmä.
Ilman vaatteita ja meikkiä paras, mieluiten myös ilman karvoja kaulasta alaspäin.
latex asut