Kertokaa mulle, miten voisin saada emätinorgasmin yhdynnässä! Mulla on siihen oikeus!
Kommentit (6)
Itse LUULEN joskus saavani. Se on kuitenkin enemmän jotenkin psyykkinen tunne, vaikea selittää. Ei tunnu mitenkään järisyttävältä, ainakaan klitorisorgasmiin verrattuna. Ei se varmaan edes ole oikea orgasmi mulla. Sellainen tunne vain, johon kuitenkin olen ihan tyytyväinen.
mutta kummallakin kerralla klitorisorkun jälkeen, ikäänkuin jatkumona sille. Eka kerta onnistui kun olin niin kiihottunut ja sattui oikea kulma vehkeelle ja toisella kerralla taas mies, jolla oli taito hyppysissään.
Suoraan en ole sellaista saanut, siis ilman klitorisorkkua ensin. Mutta tuntemuksista päätellen sekin päivä on vielä tulossa. Samaa toivon sinulle! Jatketaan itseemme tutustumista ja unohdetaan orgasmihakuisuus. Siitä se lähtee!
ja hyväksymällä itsesi sellaisesa kuin olet.
ensin tiukoiksi. niin koira tai lähetyssaarnaaja asennossa. Supistele emätintä yhdynnänaikana.
Kun tietäs mikä se emätinorgasmi on. Epäilenpä että en koskaan saakaan muuta kuin emätinorgasmeja. Ainakaan pelkällä klitoriksen hiplaamisella en saa mitään orgasmia.
Itse sain vasta kun olin tutustunut itseeni oikein kunnolla ja osasin eri tavoin saada itseni laukeamaan. Kotoa löytyy kauhea kasa leluja joista edes mies ei ole kateellinen vaan pyytää jopa välillä näyttämään miten ne toimii... ;) ja jos suhde on vanhempi ja hieman jo junnaa paikallaan niin sulje silmät ja unelmoi jostakin niin että tulet entistä kuumemmaksi ja otat sitten omat keinosi käyttöön. Jos et tunne itseäsi ei sitten muutkaan...Ja kun itse tiedät mikä on hyvää niin tiedät ohjata hellästi toista eteenpäin siihen mihin sulla on oikeus!!