Vinkkejä kuinkas niitä poikia tehdään!!?
Täällä yksi 2 tytön äiti haluaisi tietä hyviä vinkkejä poikien tekemiseen... Kolmas lapsi yrityksessä....Poika olisi kiva saada vaikka olisi se kolmas prinsessakin tervetullut!!
Kommentit (3)
Minullla on kaksi ihanaa poikaa ja kummatkin ovat saaneet alkunsa kun olemme jokapäivä pupuilleet. ELi en tiedä sitten. Itse yritetään nyt tyttöä ja ollaan yritetty pupuilla ennen ovulaatiota. Eli poikaa koittaessa pitäisi pupuilla ovulaation aikaan.
poika siittiöt ovat nopeampi joten ovat aikaisemmin perillä kun tytöt eli jos pupuilee ovulaation aikaan niin poikien pitäisi voittaa mutta eihän se niinkään aina mene. Ja jos haluaa tyttöä niin pitäisi puuilla ennen ovista jolloin tyttösiittiöt ovat jo valmiita. Poikasiittiöt kuolevat herkemmin ja ovat lyhyt ikäisiä taas tytöt pitkäikäisiä. Ehkä parantaa todennäköisyyksiä mutta tuuripeliähän se on.
Toivotan onnea kiertoon!!!
Niin ja juo paljon maitoa ja mies syömään Foolihappo vitamiinia.
Eli ovulaation aikaan (ei sitä ennen) on tarkoitus rakastella. Ovistestejä tehneet ovat saaneet tooooosi paljon poikia. Mulla itellä 28 päivän kierto ja tasan kp14 illalla rakasteltiin selibaatin jälkeen (olin ollut konferenssissä) ja poika tuli.
Mutmut...geenijuttujahan nämä tietty pitkälle on. Ja sit mamma syömään paljon valkuaista.
Onnea yritykseen! Toisaalta tyttötrio olis tosi soma....!!!