Lue keskustelun säännöt.
”Vain nuoret naiset kelpaa”-miehet? Kumman ottaisit, loistokroppainen 45v vai plösö 25v?
10.01.2021 |
Jäi vain siis mietityttämään kun miehet aina palstalla selittää että pitää olla 20-25v ikäinen nainen, muut liian vanhoja.
Olen huomannut että todella moni 20+ ikäinen - enkä puhu nyt vain naisista - on pahasti ylipainoinen, pahasti mt-ongelmainen ja monesti myös jollain lailla silmiinpistävä (gootti, tatuoitu, anime tms). Näistäkö naisista ne miehet oikeasti aina puhuu? Vai jostain prosentin osuudesta naisista jotka on instagram malleja?
Jos siis oikeasti mietitte aloituskysymystä niin kumman ottaisit?
Kommentit (1)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Jos yhtään pidempään suhteeseen on tarkoitus, niin silloin kroppa ei ole se oleellinen. Tärkeimmät on luonne, iloisuus/mukavuus, luotettavuus, samanlaiset ajatukset ja arvot yms... Mutta jos nuo muut speksit on kohdillaan niin sitten toki kroppa/kauneus on tärkeämpi kuin ikä.
M42