Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Naiset alasti.

Vierailija
03.06.2014 |

Missä naiset olette uskaltaneet viuhahtaa täysin alastomana? Onko se ollut kiihottavaa?

Oletteko ottaneet kyseisestä hetkestä kuvia tai onko joku kuvannut teidän nakuilua?

Ite tykkään olla luonnossa alasti usein:)

Kommentit (6)

Vierailija
1/6 |
03.06.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

AP on a) mies b) provo c) 13v.

Vierailija
2/6 |
03.06.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Käyn joskus mökillä kaveriporukalla alastonuinneilla :) Enpä muuten oikeastaan. t. teini

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/6 |
03.06.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Alastonuinti on parasta mitä tiedän:)

Vierailija
4/6 |
03.06.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jopa hiukan aatteellisena naturistina en viitsi lähteä tähän ketjuun tämän enempää mukaan. Muistutan vain, että meidän jengille alastomuus ei ole "nakuilua", "vilauttelua" eikä mitään muutakaan iltapäivälehdille kelpaavaa. Suosittelen: naktivated.tumblr.com.

Vierailija
5/6 |
03.06.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

[quote author="Vierailija" time="03.06.2014 klo 10:12"]Jopa hiukan aatteellisena naturistina en viitsi lähteä tähän ketjuun tämän enempää mukaan. Muistutan vain, että meidän jengille alastomuus ei ole "nakuilua", "vilauttelua" eikä mitään muutakaan iltapäivälehdille kelpaavaa. Suosittelen: naktivated.tumblr.com.

[/quote]

Muistutan myös sinulle, että naturistejakin on monenlaisia. Minulle se on sekä luonnollisin, jossain määrin aatteellinen olotila että samaan aikaan kiihottavaa paljastelua joissain tilanteissa.

Ärsyttää ihmiset, jotka luulevat voivansa kaapata itselleen jonkin aatteen ja puhua kaikkien puolesta.

Vierailija
6/6 |
03.06.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ite haluaisin oleskella alasti jossakin tyyliin salaa alasti. Metsässä tai yöllä jossain puistossa tai pelloilla kävellen. Jossakin missä voi olla muita ihmisiä lähellä että he ei tiedä että olen siellä alasti mutta tiedän tai näen muut ihmiset lähellä.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän seitsemän neljä