mite vtussa vaihdevuosia lähestyvää oikkuilevaa vaimoa jaksaa
oon ikäni tehnyt aloitteista 95%
vaimo ei tee mitään seksimme eteen pyytämättäni eikä juuri silloinkaan
ongelmia myös itsensä kansa kehuistani huolimatta
terapiat käyty ja moittii kun sinne vein, tarvittas lisää
keskustelu ei auta pätkääkään hän ei perustele mielipiteitään ne on vain emmä tiä, ei ois pitänyt sanoa -lausahduksia
Kommentit (7)
Ehkei hän enää halua sinua tai ole halunnut koskaan. Siltähän se kuulostaa.
N51
Yritystä teillä on ollu. Sinuna lähtisin menemään ja jättäisin haluttoman naisen jatkamaan omillaan. Ei kannata tuhlata omaaa aikaansa. Toki jos hommat muuten mallillaan niin ehdotat avointa suhdetta tai hommaat itsellesi rakastajan.
jos vaha rakkine tallissa yskii eikä anna kyytiä sinulle, käyt varmaan hommaamassa kiiltäväpuskurisen nopeasti kiihtyvän pikkusportin kakkosautoksi jossa myös mahtavat imuäänet
sama pätee myös naisiin
Annat itsellesi joululahjana luvan pieneen escort-hommaan aina kun 30 kiukkuista päivää tulee mittariin. Teet semmosen aamukamman. Jos on kiva päivä vaimon kanssa, niin kiva. Jos kiukkupäivä, niin piikki pois kammasta ja ..kiva!
Turha syyttää vaimoa omasta katkeroitumisestasi, kun itse olet tieten tahtoen hänen kanssaan kärvistellyt noin kauan. Kantapäät vastakkain, ja uutta virtaa elämään, tai sitten jos tuohon edelleen tyydyt, nii lakkaat valittamasta ja syyttelemästä vaimoa oman elämäsi tuhlaamisesta.
Itsestä ja omasta elämästä on kannettava vastuu ITSE.
Mitä kärvistele hanki oma sinkku pantavaksi.