Työkaveri käyttää nuuskaa ja haisee pahalle
Työkaverini käyttää nuuskaa, ja aina kun Hän työntää mällin huuleen, niin haju on hirveä. Myös hengitys haisee todella pahalle.
Kommentit (15)
Ei pese hampaita. Nuuska haisee hyvälle, raikkaalle mintulle.
Nuuska haisee ihan järkyttävälle. Eikä nuuskaajat sitä itse tajua. Just sellainen navetta tms, mut vähän oudompi
Inhottava haju. Nuuskaajat myös heittävät niitä pusseja yleisiin roska-astioihin jolloin koko huone tai osa tilasta haisee. Niitä ei missään nimessä saa laittaa tavalliseen roskikseen, vaan oma rasia mukaan.
Hyi hyi. Ei ole ikävä meidän työpaikan nuuskamuikkusta.
Työpaikalla pitäisi nikotiinipurkan riittää.
Saako jollain työpaikalla käyttää nuuskaa? Miten yleistä se on?
Vierailija kirjoitti:
Mun työkaverin terska haisee.
Meillä haisee kuukautisperse. Etenkin kesällä mekot tulvahtelee.
Uunsi haisee järkyttävälle metrossa ja busseissa. Miksi sitä pitää käyttää?
Vierailija kirjoitti:
Saako jollain työpaikalla käyttää nuuskaa? Miten yleistä se on?
Kokoajan nikotiinipussi huulessa.
-laitos ohjaaja
Ja miksihän kukaan enää herran vuonna 2024 käyttäisi nuuskaa? Hampaisiin valuu limat, ikenet vetäytyy ja henki haisee. Nuuska pitää ostaa ylihintaan joltain pimeältä kauppiaalta corollan takakontista k-kaupan parkkipaikalla, sopia niistä kaupoista jollain salatuilla facebook-ryhmissä ja ostaa vieläpä aina torneittain kerralla. Kun ihan kävelemällä siihen samaan k-kauppaan ja pyytämällä nikotiinipusseja saa käteensä sellaisen listan. Siellä on vaikka minkä vahvuisia pusseja ja vaikka millä eri mauilla. Voi ostaa kiekon kerrallaan, maksaa kätevästi pankkikortilla ja kun pussin pistää ikeneen, niin se ei värjää hampaita, se ei valu sitä limaa, se ei vetäytä ikeniä nenäonteloihin saakka ja hengityskään ei haise. Eli pitää olla kyllä jonkinlainen oikein nuuska-fani, että nimenomaan juuri nuuskaa haluaa nikotiinipussien sijaan käyttää.
olet ihan väärässä. nikotiinipussit vetäyttää ikeniä ja valuttaa yhtälailla kun nuuskakin. hyi sinua
Ai, mä en ole huomannut, että nuuskankäyttäjät haisisivat.