Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Vaatekaappien "klubit" ja naurettavat täkyt: liity, niin saat 5 euroa alennusta. Siis

Vierailija
22.11.2020 |

esim. Vilassa näin. Ei kai kukaan anna tietojaan jollekin vaatekaupalle siitä hyvästä, että saa 5 e alennusta? En muutenkaan ymmärrä näitä vaatekauppojen klubeihin liittyjiä. Enkä edes S-korttihulluja.

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
22.11.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Po. vaatekauppojen

Vierailija
2/4 |
22.11.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Lähes joka kaupasta tyrkytetään jotain "kanta-asiakkuutta" (lue: lupaa pommittaa minua mainoksilla) nykyään. En liity yhteenkään vaikka kuinka saisi sen 5 € tms. alennusta siitä hyvästä. Ei ole minusta sen väärti. S- ja Plussa-kortit mulla on, mutta ne on minusta vähän eri juttu.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
22.11.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jaa. No jos haluan vaikka nyt jonkun mekon Vilalta, niin kyllä itse ostan sen mieluummin (pienelläkin) alennuksella kuin ilman alennusta.

Vierailija
4/4 |
22.11.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Koska ne asiakasrekisterit ja -listat ovat rahanarvoisia. Niitä myydään eteenpäin mm. suoramarkkinointitarkoituksiin. Jokainen on varmaan joskus erehtynyt osallistumaan johonkin arvontaan ja huomannut, että sen jälkeen tulee myyntikirjettä ja myyntipuhelua joka tuutista.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän seitsemän kolme