Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Miehet keskustelevat keskenään

Vierailija
14.02.2014 |

Hiukkasen ärsyttää tämä palstan meno nykyisin. Useimmista viesteistä huomaa heti alkuun, että siellä on takana Ari 48V. tai ehkä kuitenkin vaan Mika 33V. Mutta kurjaa, ettei tällä palstalla voida puhua mistään aiheesta kunnolla. Miehiä (itsekin siis mies olen) kiihottaa tietyt jutut ja keskusteluasetelmat. Turhan usein vain ne runkkumallit. Minäkin siis haluaisin juttuja pohjalta " hieroin naiseni pakaroita ja sitä kautta löydettiin vähän vahingossa yhteinen linja myös siihen anaaliin". Eli en halua mitään romanttisia kuvitelmia jne... Mutta ei täällä seksipalstalla oikein pääse keskustelemaan kuin muiden miesten kannssa? Vai?

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
14.02.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Täällä on paljon runkkareita, jotka ovat ehkä kerran elämässään säälistä saaneet pillua ja nyt sitten mielikuvitus lentää. Muutama epätoivoinen yh-äiteekin on ihan oikeesti täällä kirjotellu sekä lähiövälaita parvi. Sitten on tietysti vielä noi teinit.

Vierailija
2/2 |
14.02.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

En ole ihan varma mitä nyt yritit viestilläsi sanoa; ilmeisesti perjantai on jo hidastanut ajatuksenjuoksuni miniminopeuteen. Haluatko siis keskustella seksistä ylipäänsä vai lukea kuvauksia seksistä? Mitä on kunnolla keskusteleminen? Sen verran ymmärsin, että ilmeisesti fantasiatuotoksista et ole kiinnostunut, ainakaan jos ne ovat romanttisia, mutta toisaalta antamasi esimerkki pakarahieronnasta on mielestäni juuri sellainen romanttinen tuotos, josta et olisi omien sanojesi mukaan kiinnostunut.

Minä olen pyrkinyt nimenomaan keskustelemaan täällä sen sijaan, että latoisin tiskiin fantasiakuvitelmia tai yksityiskohtaisia kuvauksia seksikokemuksistani. Niitä en osaa pitää "kunnolla keskustelemisena", mutta ehkä sinä tarkoitat kunnolla keskustelemisella juuri sellaista. Minä pidän enemmän sellaisesta yleisellä tasolla tapahtuvasta keskustelusta, joka ei muistuta seksinovellia tai nettiseksiä.

Jos kaipaat juttuseuraa, niin ehkä chat toimisi siinä paremmin, tai ainakin jokin pelkästään seksiin keskittyvä foorumi. Täällä trafiikkia vaikuttaisi olevan sen verran vähän, ettei keskusteluja juurikaan synny. Jos taas haluat vain lukea juttuja, jotka kiihottavat sinua, kannattaa ehkä etsiä tarinamuotoisia tuotoksia. Se voisi ainakin olla helpompi ratkaisu kuin odottaa, että täällä osuu kohdalle juuri samanhenkistä porukkaa. :)

N29

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla