Mitä tuumit kun mies lähettää tekstarissa sinulle oman kuvansa?
Kommentit (5)
No minä tekstailin puoli vuotta yhden miehen kanssa ja sain häneltä tämän tästä kuvia ja videoita, jopa sellaisia joissa hän oli alasti, tosin häveliäästi kauempaa otettuja, tavattiin muutaman kerran (ei asuttu samalla paikkakunnalla) ja miehen mielestä ne kuvat eivät tarkoittaneet mitään loppupeleissä ja suhdeviritys kuihtui. Eikä ehditty halailua pidemmälle muuten.
Ja mainittakoon vielä, että mies osoittautui myös mielenterveysongelmaiseksi.
Mä oon saanut deitti-ilmoituksen vastanneilta miehiltä enimmäkseen semmoisia kuvia, joissa a) ne on kymmenen vuotta nuorempina tai b) jotka esittävät jotakuta toista.
Sen se viesti kyllä saikin aikaan että ajattelen häntä ja vilkuilen kuvaa koko ajan ;)
Todennäköisesti kuva meni väärään numeroon ja oli tarkoitettu salarakkaalle.
Se haluu että siä ajattelet sitä sillonkin,kun se ei oo näkösällä :) Miun mies teki tällein alussa ja jätti pieniä tavaroitaan näkösälle mun luo etten unohda sitä sinä aikana kun ei ehi tavata :D ..ettei käy niin,että poissa silmistä=poissa mielestä.