Näin saat miehen takuuvarmasti
Nainen, koeta saada jotenkin miehen äidin, siskon ja ex-vaimon valokuva - varsinkin ex-vaimon. Yritä näyttää mahdollisimman paljon joltakin näistä kolmesta. Eli tälläydy samannäköiseksi kuin vaikkapa miehen ex-vaimo on. Mies muuten aina, siis aina valitsee joko äitinsä, ex-vaimonsa tai siskonsa näköisen naisen.
Jos mies on vaaleatukkainen, hän todennäköisesti valitsee tummaverikön - kattokaapa vaikka formulakuskeja tai rallikuskeja. Muistakaa aina muuntautua sen mukaan mitä muutkin tekevät.
Kommentit (8)
Tutustuin ex vaimoon myöhemmin ihan muissa jutuissa. Ulkonäköhän minulla oli jo sinnepäin, mutta kyllähän sitä yhteistä löytyi paljon muutakin. Erillaisia ihmisiä kyllä ollaan. Pakkohan sitä on alkuperäisestä tykätä näin halpana kopiona :)
No nyt on kyllä sekopäistä.
Toimitko näin useinkin?
Kyllä mua ainakin pelottais.
Oon ihan hyvin saanut miehiä vain itseltäni näyttämällä.
Niin se maailma muuttuu. Ennen miesten piti yrittää naisia
mies52v
Meikkaa, hymyile, pitkät hiukset, paino alle 60kg.
Yäk ..
Zinc