Neitsyyden menetys!
Minkä ikäinen olit? Kenen kanssa (poikaystävä, yhden illan juttu yms)? Oliko millaista?
Mun eka kerta oli 18 vuotiaana silloisen samanikäisen poikaystäväni kanssa, kerrossängyn alasängyllä, taustalla soi "That's the way aha aha I like it"... Lähinnä naurattaa nyt mut silloin itketti :D Eipä ollu kovin kummoista se.
Kommentit (6)
Kaveripoika. Olin 17 ja tuolle ystävälle jo pitkään surkutellut sitä että jään varmaan neitsyeksi. En kehdannut muille myöntää että olen edelleen neitsyt. Tuolle ystäväpojalle oli jostain syystä helppo jutella. Välillä tapailinkin kivoja miehiä mutta jotenkin se neitsyys nolotti silloin niin paljon että ne jutut aina jäi. Tämä minua viitisen vuotta vanhempi ystävä sitten kerran ehdotti että entä jos hoidetaan kahdestaan se homma niin pääset tuosta ongelmasta. Suostuin. Yhtenä lauantai-iltana poika sitten tuli luokseni ja kärsivällisesti ja hellästi opasti ja nostatti samalla huimasti itsevarmuuttani. Ystävyys jatkuu edelleen. En tiedä miksi tuo asia oli minulle silloin niin iso juttu tai miksi en uskaltanut sitä kenellekään myöntää.
Niin ja yhdyntä itsessään oli vähän pettymys. Ei tuntunut mitenkään erikoislta ensimmäisellä kerralla eikä pitkään senkään jälkeen. Muistan vain kun seuraavana päivänä kävelin kaupungilla jotenkin kamalan iloisena ja helpottuneena kun se siihen aikaan kamala taakka oli poistunut harteilta. :D
Muutama kuukausi tuon jälkeen tapasinkin sitten nykyisen mieheni. Häneltä opin paljon lisää itsestäni.
Olin 16-vuotias ja umpikännissä. Toinen osapuoli oli kymmenen vuotta vanhempi kaverin kaveri. Hetken mielijohde, ei tuntunut paljon miltään, paitsi että seuraavana päivänä vitutti, olin ollut jo pitkään ihastunut tähän mieheen ja siinä tuli sitten pilattua kaikki mahdollisuudet.
Harrastin jotain sormettamista ja koskettelua vaatteet päällä 14-vuotiaana silloisen poikaystävän kanssa, mutta en laske sitä seksiksi. Sen jälkeen oli vain pussailuja..
21-vuotiaana menetin neitsyyden, olen siis edelleen tämän miehen kanssa yhdessä ja ikää 25v.
kiitos näistä t. pena 65v lisää saa laittaa
15-vuotiaana minä ja nykyinen lapseni isä vietiin toisiltamme. Mies silloin 16.
Oon 11 ja mua pantiin eile ja se poika oli 17 ja se sattu iha vitusti