Tiedättekö, miksi olen yh?
Kommentit (12)
Akateeminen ihminen on se, jolla on yliopistosta akateeminen loppututkinto. Ylioppilaaksi pääseminen ei vielä todista mitään, on se sen verran helppo nakki.
Mutta asiaan:
oletko sama kuin SofterSin?
Ja arvaus: olet yh siksi, että miehesi on kuollut.
Tässä horjuu usko akateemisiin kanssasisariin, jos siis olet akateeminen 14, kuten viestistäsi voi lukea rivien välistä.
Tuskin, ja vaikea uskoa moista moukkaa akateemiseksikaan. Ai niin, mutta tulihan se jo yliopistolla huomattua, että akateemisuuskaan ei poista moukkamaisuutta, se kun liian usein on ihan äidinmaidossa saatua.
- Miehesi häipyi ulkomaille,
- Miehesi tappoi itsensä,
- Olet lesbo, joka tuli raskaaksi miehen avulla ollessaan parisuhteessa naisen kanssa, jonka kanssa sittemmin sinulla meni välit poikki,
- Halusit niin itse, homma oli sovittu siittäjän kanssa,
jne. Joka tapauksessa osun oikeaan sanoessani, että olt yh, koska lapsen isä ei osallistu perhe-elämäänne.
pilastutkinto. Tästä päätelen, että hän on akateeminen, koska omaa tällaisen tiedon.
Niin ja muuten, mielestäni akateemisen loppututkinnon suorittaminen ei ollut mitenkään vaikea juttu. Samaa sarjaa lukion kanssa. Lukiossa ollessani olin vain nuorempi kuin yliopistossa opiskellessani. Kun vaikeusasteet suhteuttaa ikään, olivat mielestäni aika samaa sarjaa.
Ihmisillä, varsinkin akateemisilla, on joku ihmeellinen käsitys, että akateemiset ovat todella älykkäitä. Paskat.
Missäs, av-ämmät, teidän mielikuvitus on?
Äijä oli kusipää, heitit pihalle?
Tai sinä olit kusipää, äijä heitti sut pihalle?
SofterShit:
Missäs, av-ämmät, teidän mielikuvitus on?
hanki elämä omas taitaa olla aika ykstoikkosta.
En ole koskaan kuullutkaan mistään stellasta. ei vois vähempää kinnostaa.
Mikäs sen taudin nimi onkaan, kun luulee/haluaa olla joku muu kuin on? Niitähän on varmaan tuhat esim. Napoleon- vitsiä.
Softershit vastaapa arvailuihin!
halunnut miestä. halusit vain lapsen.
poka baarista.