Suuhun sylkeminen seksin aikana - hot or not?
Täytyy myöntää, että en ollut ennen nykyistä miestäni edes ajatellut asiaa, mutta sitten eräänä päivänä seksiä harrastaessa mies otti hiuksistani kiinni ja sylkäisi avoimeen suuhuni. Ei siis mitään kirnuttua poskiontelolimaa, vaan juoksevaa sylkeä. Laukesin melkein heti tuon jälkeen ihan järjettömän kovaa. Mies ihmetteli itsekin tuota, mutta sanoi jälkeenpäin sen tuntuneen hyvältä idealta. Kokeiltiin seuraavana päivänä myös toisin päin, ja myös mies tykkäsi kovasti. Ihanan estotonta ja tuhmaa.
Kommentit (16)
Täytyy sanoa että monta asiaa olen valmis kokeilemaan ja pyytämättäkin teen, mutta tämä ei sytytä millään tasolla, ja jos mies tuosta noin vaan tekisi, niin tilanne loppuisi siihen, eikä toista välttämättä tulisi. Yäk.
N40
Not. Suostuin tohon ja kaikenlaiseen muuhunkin vuosien ajan koska luulin olevani sub tai ainakin taipuvani sellaiseksi. Väärässä olin. Mutta Ap kuuluuko teillä tohon sylkemiseen alistuskuviot?
Vierailija kirjoitti:
Not. Suostuin tohon ja kaikenlaiseen muuhunkin vuosien ajan koska luulin olevani sub tai ainakin taipuvani sellaiseksi. Väärässä olin. Mutta Ap kuuluuko teillä tohon sylkemiseen alistuskuviot?
Kai se nyt on jonkin sortin alistumista, kun antaa toisen sylkeä suuhun ja kiihottuu siitä itsekin. Mutta muuten ei mitään sitomista, piiskaa tms. AP
Aivolimat on parhaat. Parille baaripanolle pistänyt aivolimat suuhun ja instant yrjöt.
Vit*u! Ei olisi pitänyt lukea julkisella paikalla. 😂
Pornohommia. Harva asia pornon saralta joka ei kiinnosta yhtään.
Pornon matkimista pahimmillaan, miesten tyhmyys on huipussaan
Kyllä tämä on ehdottomasti hot! Mutta jakaa varmasti mielipiteitä ja on jopa uskaliasta kokeilla varoittamatta. Kysehän on oikeastaan suudelmasta ilman ihokosketusta. :) Mielestäni tämä sopii etenkin bdsm-seksiin ja on loistava tapa alistaa toista. Ei vahingoita toista millään tavalla mutta on todella nöyryyttävää.
Jokaisella oikeus nauttia mistä tykkää, ei tarvitse kysyä lupaa keltään. Kun löytäisin naisen jonka
sylkeä ja pissaa saisin niellä, nuolla pyllyreikää olisin onnellinen.
Tykkään alistua, mutta räkimiseen ja sulkemiseen loppuisi koko suhde. Onneksi miehet olleet ihan keskustelutaitoisia niin mitään yllärisylkeä tai muitakaan mahdollisesti katastrofaalisia yllätyksiä ei ole tullut. Enkä tosiaan tarkoita minkään suostumuslapun kanssa kyyristelyä vaan, että tällaisethan voidaan jutella jo hyvissä ajoin ennen kuin ollaan siellä sängyssä tai keittiön pöydällä tai kellarissa tai missä nyt sessioidaankaan.
Oksettavaa, en varmaan haluaisi jatkaa enää ollenkaan jos toinen tekisi noin yllättäen. Räkiminen minne tahansa on vastenmielistä.
Yök, olisin parilla litsarilla palkinnut tuollaisen. Yöök.
Sanaakaan sanomatta heittäisin mäelle ja vaatteet perässä.