Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Parisuhteen väljähtyminen

Vierailija
08.07.2020 |

Tyttöystävä ei suostu pukeutumaan stringeihin tai muihinkaan seksikkäisiin alusvaatteisiin. Ri jaksa enää yhtään nähdä vaivaa ja näyttää seksikkäältä mun silmissä. Tätäkö se suhteen arkiatuminen on. Pitäisi kiihottua naisesta pieruverkkareissa.

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
08.07.2020 |
Näytä aiemmat lainaukset

Me taas vaan möllöttetään miehen kanssa kotona, ala nyt täällä sitten laittamaan iltameikkiä ja tuntemaan itsensä naiselliseksi korkkareissa ja kivoissa vaatteissa. Mutta kun ei käydä juuri missään yhdessä niin oon sitten kotona verkkarit jalassa. Ystävät sentään pyytää joskus ulos niin pääsee laittautumaan.

Omalle miehelle tuntuu kyllä seksi kelpaavan vaikka pukeutuisin säkkiin ja eniten se tykkää kun olen alasti. Itse kaipaisin naisellisempaa fiilistä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän kuusi neljä