En ole mukava
Kommentit (7)
Harjoittele vähän. Positiivista asennetta kehiin, niin kyllä se siitä kirkastuu.
En minäkään ole.
Positiivisena puolena se, että ylitseni ei ihan niin vain kävellä, koska en mukavuuttani alistu kynnysmatoksi.
Sama täällä, mutta ei harmita yhtään. Mukavaa, kun saa olla rauhassa. Oma perhe toki on, ja se riittää. Heille tietysti olen mukava, en muille.
Vierailija kirjoitti:
Mistä se johtuuu? Valaise systeeemiä hiukan mikä on johtanutt siihen ettet ole mukava?
Ei tässä mitään syytä kait ole. Oon vaan jotenkin niin vastenmielinen ihminnen vaikka en tarkoitakkaan kellekkään mitään pahaa.. Ja oon myös ruma.
Mutta mitempä sitä osais muuttua..
Mä oon. Tiedätkö, millaisista ihmisistä pidetään? Sellaisista, jotka ovat kiinnostuneita muista. Onhan se vähän raadollista. Ihmiset tykkäävät puhua itsestään. Mä oon ihan oikeasti kiinnostunut, mutta en juoruile toisten asioista. Mutta ei mukavuutta pidä sekoittaa kynnysmattoiluun. Mä oon kyllä tosi joustava, mutta toisaalta osaan kyllä pitää puoleni tosi hyvin.
Mistä se johtuuu? Valaise systeeemiä hiukan mikä on johtanutt siihen ettet ole mukava?