Miksi miehet eivät ole kiinnostuneita minusta?
Olen 165cm räväkkä muikkeli. Kiloja on tullut hieman nuoruuspäivistä, mutta lapsia ei ole. Hiukseni ovat platinablondit ja käyn säännöllisesti suihkurusketuksessa.
Ennen oli miehiä joka sormelle, mutta vuosien vieriessä kiinnostus on huvennut. Miksi näin?
Kommentit (13)
Miesten ajatusmaailma on sitten yksi iso mysteeri. Mäkin näytän suht samalta kun mitä kuivailit, mutta miehet ei silti kiinnostu?! Missä vika?
Huoh taas tämä sama juttu. Miesten lähestyminen ei ole sama asia kuin miesten kiinnostuminen
Nämä "räväkkä-naiset" on usein niitä helvetin hankalia ja rasittavia luonteita, millaisia me miehet ei haluta.
Vierailija kirjoitti:
Miesten ajatusmaailma on sitten yksi iso mysteeri. Mäkin näytän suht samalta kun mitä kuivailit, mutta miehet ei silti kiinnostu?! Missä vika?
Ehkä meitä miehiä kiinnostaa se tavallinen nainen ilman ruiskurusketusta. Jotenkin, kun itse ajattelen naista joka pyörii jossain letkun alla hakemassa väriä, niin siinä on jotain muutakin mikä ei vaan nappaa. Miksi edes joku näkee vaivaa tollaseen rusketukseen. Voin vaa kuvitella. Lähetäänkö ulos pyöräilee. Ei voida, koska pitää mennä ruiskun alle. Ok, noh mee sitten.
Tarkoitat varmaan etteivät akateemiset varakkaat miehet ole enää kiinnostuneet sinusta? Tavallisia miehiä et varmaan edes huomaa ja instasi on täynnä kuviasi.
Äh, miekkonen sä oot etkä mikään muikkeli.
Vierailija kirjoitti:
Nämä "räväkkä-naiset" on usein niitä helvetin hankalia ja rasittavia luonteita, millaisia me miehet ei haluta.
Niimpä, räväkkä tarkoittaa usein ilkeää itsekeskeistä luonnetta. Vaatii paljon mutta antaa vähän.
Miljoonaan kertaan: koska haluatte sen huippumiehen kuten kaikki muutkin miehet ei kiinnostu valittajat. Normaaleista taviksista ette kiinnostu, siitä se johtuu. Problem solved, ole hyvä.
Ethän nyt oikeasti näytä tuolta? :D Pilailet eikö niin?
Mikä ei olisi vikana tällä provolla?