Mieheni äiti on alkanut tykkäillä miehen exän kuvista facebookissa
Kommentit (24)
Lol oottekste jossain facessa. Noloo. Hankkikaa elämä stana.
Heillä on hyvät välit tai anoppi tykkää kauniista kuvista. Mitä väliä?
Mitä ajatuksia sen nyt pitäisi herättää? Miehesi äiti on väleissä miehesi exän kanssa. Jos heillä on yhteisiä lapsia, se on suorastaan velvollisuus tulla toimeen ja haudata sotakirveet.
Voi luoja näitä naisten "ongelmia".
Ei mitään ajatuksia. Vanhukset tekee oudompiakin juttuja facebookissa.
Mitä sitten!?! Eikö suurempia murheita ole?? Tsiisus!!
Oon facessa = Haluun et mua stalkataan ja analysoidaan niin facen kuin muiden ihmisten toimesta. Haluun myös et mun tietoja vuodetaan ja/tai myydään ulkopuolisille firmoille jotka tekee niillä tiedoilla massia. Vtun vajaa-älyiset i di ootit!
Onko miehelläsi salasuhde tai lämmenneet välit exään? Se saattaa selittää.
Miksi itse kyttäät miehesi exän kuvia. Muutenhan et huomaisi, kuka niistä tykkää
Mitä väliä? Et sinä sen anoppisi kanssa suhteessa ole. Eiköhän hän saa ihan itse päättää kenen kuvista tykkäilee.
Vierailija kirjoitti:
Vanha suola janottaa.
Ai anoppia ex miniän suhteen?
Voi kai sitä silti olla ystäviä vaikka ei enää "perhettä" olekaan. Mun veljen exä käy vieläkin meidän vanhempien luona usein kahvilla.
Anoppi suunnittelee sun päänmenoa selkeästi.
Myrkytä hänet ja syytä kilpailijaa myrkyttämisestä. Auttaa jos voit lavastaa puolikkaaksi käytetyn myrkkypullon eksälle.
Vierailija kirjoitti:
Lol oottekste jossain facessa. Noloo. Hankkikaa elämä stana.
t. Tiktok-beibe
Olen yhteydessä teini-iän poikaystävän vanhempien kanssa. Sou what?
Anoppisi on kuumana miehesi exään, so what. Antaa lesbisten tunteiden leiskua, ei se oo sulta pois.
Minä olen yhteyksissä ja hyvissä väleissä poikani exän kanssa. On tulossa vkl käymäänkin lapsineen. Ai niin, myös poikani on hänen kanssaan yhä hyvissä väleissä. Jotkut pystyvät, nääs.
Että säästyn monelta murheelta kun en ole ikinä myynyt sieluani Zuckerbergille.