Syy miksi en halua lyhyempää naista
Olen 176cm pitkä mies ja en halua lyhyempää naista, koska hän katsoisi minua alaviistosta ja tunnetusti siitä kulmasta ihminen näyttää huonolta. Lisäksi silloin nainen näkee suoraan nenääni, jos siellä on vaikka räkää. Minulla olisi kokoajan epävarma olo, kun nainen katsoisi minua alhaalta käsin. Muilla samoja ongelmia? Olen huomannut tämän kaikkien minua lyhyempien ihmisten kanssa, en halua mennä liian lähelle, etteivät he näe minua huonosta kulmasta alhaalta päin.
Kommentit (13)
Eli et saa naista. Olet yhä vieläkin neitsykäinen.
Sulla on valmaan aika huomiota herättävän suuret sieraimet jos tuo on syy miksei lyhyempi nainen kelpaa ;D
Eipä tuo haittaa, ei ole ollut miehistä pulaa ja tämä yksi riittää ihan hyvin. :3
Kuulostaa aika epäterveelle jos todella mietit jatkuvasti miltä ihmisten mielestä näytät mistäkin näkövinkkelistä. suosittelisin terapiaa jos uskoisin sen olevan hyödyllistä.
Wat. Pyri eroon tosta epävarmuudesta. Et sä tiedä miltä sä näytät. Ei kukaan kato toista sillein alhaalta kamerakulmasta 20 cm päästä, muuta kun jossain hississä.
En todellakaan näe "alhaalta" kenenkään nenään. Hassua. Ei nenään sillein näe. Siellä on vaan mustaa.
t. 155cm
Onneksi löysin itseni kanssa samanpituisen naisen. Ei tarvi kumarrella tai muutakaan ja pystypano onnistuu helposti. Suosittelen.
Vierailija kirjoitti:
Vielä Ap tässä ja tämä muuten taitaa olla naisilla se suurin syy, miksi haluavat pidemmän miehen.
SIIS MIKÄ ON SUURIN SYY?
Ettei mies näe heitä huonosta kulmasta?
Ettei mies näe heidän nenäänsä?
Newsflash. Ihmiset ei yleensä ajattele tollasia asioita. Ehdotan myöskin terapiaa sulle.
Vierailija kirjoitti:
Onneksi löysin itseni kanssa samanpituisen naisen. Ei tarvi kumarrella tai muutakaan ja pystypano onnistuu helposti. Suosittelen.
Ja voitte käyttää toistenne vaatteita, kätevää. :)
Sama kun nainen joka on 180cm, sanoisi että ei halua siun pituist miest!😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Mitä häpeämistä siinä on, jos sieraimessa on räkää? Enpä keksisi itse äkkiseltään luontevampaa ja sopivampaa paikkaa säilyttää räkäänsä kuin sierain.
Olen ajatellut ihan samoja asioita. Haluaisin naisen kuitenkin olevan vähän lyhyempi, mutta ei hirveän paljon.
Vielä Ap tässä ja tämä muuten taitaa olla naisilla se suurin syy, miksi haluavat pidemmän miehen.