Lue keskustelun säännöt.
Vuodon alkamisesta hoidon jälkeen
04.06.2006 |
Kummallista laitoin Mondlichtille viestiä tänne eilen ja nyt sitä ei näy missään. Mitä lie tapahtunut vai olenko tunaroinut jotenkin. ??????
Koska teillä esim.PAS hoidon jälkeen alkaneet menkat/vuoto? Meillähän nyt 16 päivää siirrosta kulunut ja olo tukala ja toivoisi jo vuodon alkavan. Veritestihän 13 päivää siirrosta näytti negaa. En muista enää varmasti, mutta jonkinlainen mielikuva on, että ne aikaisemmissa hoidoissa olisivat alkaneet jo aikaisemmin silloin kun nega kysymyksessä.
Kommentit (1)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Pongasin viestisi sattumalta tuolta vauvakuume-osiosta. Olit kai ehkä vahingossa sen sinne laittanut? En yleensä koskaan käy siellä, mutta nyt sattumalta kävin. Ja sinne jo vastasinkin:) (mahtavat siellä ihmetellä meidän lapsettomien " ruikutusta" ):-)