Tympii sinkun leimaaminen.
"Sinkku on onneton"
"Sinkun ainut toive on pariutua"
"Sinkun ainut onni on mennä kapakkaan, juoda viinaa ja "tanssia""
Minua kiinnostaisi tavata muita sinkkuja, ei kännätä eikä pariutua, mikä tuntuu olevan kaiken sinkkutoiminnan ainut tarkoitus.
Kommentit (3)
Ja sitten kun ketään ei kiinnosta mitä teet elämälläsi, niin sinä suutut ja alat muistuttaa itsestäsi muille?
Vierailija kirjoitti:
"Sinkku on onneton"
"Sinkun ainut toive on pariutua"
"Sinkun ainut onni on mennä kapakkaan, juoda viinaa ja "tanssia""Minua kiinnostaisi tavata muita sinkkuja, ei kännätä eikä pariutua, mikä tuntuu olevan kaiken sinkkutoiminnan ainut tarkoitus.
Se on mitä kukanenkin hakee ja onko silloin muiden mielipiteillä merkitystä?
Itse aattelin aamupuuron tekaista odotellessa kun auto on roikassa. Sitten Lidiliin kanan ostoon. Paluun jälkeen koiran kaa lenkille ja iltasella tehdä sitten kanaa kookosmaidossa. Verkkaista mukavaa lauantaita siis viettää :)
Elämä on valintoja ja jos koen tämän mukavaksi niin turha se on ulkopuolisten mussuttaa :D
-Aito ja alkuperäinen, (valitettavan) vähän käytetty yksilö-
Sitten jos olet liian kauan sinkku, olet tietenkin homo tai lesbo. Etenkin nykypäivänä outo logiikka, kun varmasti homoilla ja lesboillakin on vilkkaampi parisihde-elämä kuin meikäläisellä.