Salatut elämät Jiri
Osaako näytellä. Jotenkin vaivaannuttava katsella. Puhuu liian nopeasti.
Rumat tatskat.
Kommentit (3)
No kukas noista amatööreistä sitten osaisi?
Tuo Helena Ahti-Hallbergin poika Emil Talena nyt ei ainakaan. Tanssijana varmaan hyvä, mutta näin siinä sitten käy, kun suhteilla pääsee ihmisiä kiusaamaan. Nykyään yrittää vielä olla jotenkin koomisen hauskakin.
Ja samaa kaliiperia on Hemmo Karja, eli Janne Haukkala. Pietari Haukkalaa näytellyt ärsyttäväturpainen onneksi poistui. Voi kiesus se inha hymy. Näillä on aina samat ilmeet, samat maneerit, vaikka tilanne ois mikä. Ja loppuun se minuutin silmien pyörittely. Kerttu Rissanen on suloinen ja ihan kelpo, ei yritä liikaa.
Jiri on myös ilmeiltään koko ajan muuttumaton ja sökeltää. Tai on sillä se vihaisen näköinen ilme ja sitten se toinen, idioottimainen himon ilmennys, kun on jotain muijaa iskemässä.
Sergei oli miellyttävä.
Kalle, tale, valkotukk. Ok