Torpan tyttö
Omasta mielestäni Maisa ei ole se kedon kaunein kukkanen. Pointsit siitä, että ryhtyy tekemään töitä, kun poikaystävä potkitaan tallista pihalle.
https://www.metropoli.net/maisa-torppa/
https://pbs.twimg.com/media/Cn6OrDbWEAARMqK.jpg
Tuo suun seutu ei Maisalla näytä hyvältä. Monestakin meistä tavisnaisista saisi riittävillä lisäosilla kauniita. Eipä tuota kannata edes kadehtia.
"Seiska-lehti kertoi, että Maisa Torppa olisi vedättänyt kolmea julkkismiestä tekaistulla raskaudellaan ja vaatinut näiltä rahaa. Kaksi miehistä oli Seiskan mukaan jääkiekkoilijoita".
"Maisa Torpan shokkipaljastus: "Minulla oli vuosien salasuhde perheelliseen jääkiekkoilijaan".
"Maisa Torppa otti silikonit yhteisön painostuksesta".
Siinä jotain Torppa-tietoutta. Tuntuu niin hyvältä olla tavallinen perheenäiti tavallisen miehen kanssa. Syödä tavallista kotiruokaa ja elää tavallista lapsiperhearkea, josta kukaan ei ole kiinnostunut. Kumminkin on mukava ihmetellä näiden julkkisten elämää 😊
Kommentit (3)
Ap:n sietokyky sille että joku on jossain häntä parempi, tai ulkoisesti tietyn näköinen on aivan olemattoman huono.
Nämä ominaisuuden täytyy selitellä pois, niitä ei voi vain hyväksyä. Säälittävää.
M kirjoitti:
No onhan tuo maisa ihan älyttömän kaunis ja hyvä vartaloinen.
niin on.
No onhan tuo maisa ihan älyttömän kaunis ja hyvä vartaloinen.