Epäilen Nicke Lingelin ja tanssija Susan rakastuneen toisiinsa! Muita?
.
Kommentit (7)
Susan oli rakastunut mutta valitettavasti ei tainnut saada vastakaikua Nickeltä koska onhan Raakel komea nainen;)
Toivottavasti niillä synkkasi muuten vain mukavasti ilman mitään romantiikkaa. Raksu ja Nikke on jotenkin niin symppis pari, että niille toivoisi pelkkää hyvää.
kyllä minustakin vahvasti siltä vaikuttaa. Ja kun oma vaimo on melko....hmmm....paksu, niin varmaan tuommoisen simpsakan pimun pyörittäminen herättää mielitekoja?
niillä näytti olevan muutakin kemiaa, kuin vain seksuaalista. Olivat jotenkin ihan toistensa lumoissa. Sääliksi kävi Raksua, joka katseli katsomossa.
Ja siis jättäisi noin vain lapsensa ja vuosien avioliiton? Mahdollistahan se on, mutta ei ne minusta rakastuneilta vaikuttaneet. Kyllä sillä Nickellä on varmasti seisoa tököttänyt kun Susa on hieronnut takapuoltaan sitä vasten, mutta en usko että siinä on mitään muuta.
Susan oli rakastunut mutta valitettavasti ei tainnut saada vastakaikua Nickeltä koska onhan Raakel komea nainen;)