Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mitkä Reiman housut?

26.05.2006 |

Näin Sokoksella kk sitten mustat Reiman ulkoiluhousut, joissa oli isot taskut sivuilla - tosi kivat, poikamaiset. En ehtinyt ostamaan sillä reissulla ja nyt pitäisi keksiä mikä malli on kyseessä. Reiman kotisivuilta löytyi kolmet housut, mutta taskuja ei näy yksissäkään. Osaisiko joku auttaa, mitkä näistä ovat hakemani housut?



Kiitos,

Leman

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
26.05.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

ainoat mustat housut ovat nuo Bart-housut. Sattuisiko joku tietämään miltä ne takataskut näyttää - onko hienot vai jotkut " normaalit" ?



Kiitos taas,

Leman

Vierailija
2/5 |
28.05.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Meillä on pojalla ollut koko kevään nuo bart-housut mustana ja hyvät on olleet! Kangas on kosteutta hylkivää.

Takataskut on ihan normaalit. Ei vetoketjuja ym..

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
29.05.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Onko ne taskut niinkuin enemmin isot ja vähän sivuilla, ei siis sellaiset tavalliset taskut kuin farkuissa vaikka on? Selitänköhän kauhean hankalasti... Kiitos jos viitsit vielä vastata!



Ulkonäöllä on väliä :)

Vierailija
4/5 |
29.05.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Taskut eivät ole samanlaiset kuin farkuissa. Ovat aika isot ja taskun laita on sivusta sivusaumassa kiinni ja toisessa laidassa vain kulma alakaidassa kuten farkuissa. Vaikea selittää, toivottavasti ymmärsit! :)

Vierailija
5/5 |
29.05.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tulipas kirjoitusvirhe. :/

Tarkoitin siis alalaidassa.