Heja! Ruotsin miljonääriäitien UUDET JAKSOT alkavat tänään, EI VOI MISSATA!
Alkaa tänään Livillä.
Mukana uusi äiti Gunilla Persson, josta on tullut Ruotsin puhutuimpia julkkiksia sarjan myötä.
Hän on niin kutsuttu stage mom, tyttärensä manageri, joka yhdessä kohtauksessa on niin ihastuttava ja iloinen ja toisessa yhtäkkiä haukkuu sairaan vanhan äitinsä hoitajaa naama punaisena ja soittaa vielä poliisit paikalle!
Toisella keraa taas iloinen ja niin onnellinen ja yhtäkkiä kannustaa sairasta tytärtään esiintymään jossain koelaulussa oksentamisesta huolimatta.
Kolmannella kerralla treffailee miestä, joka on yhden illallisen aikana kamala... kiva... kamala... kiva :D
Parasta viihdettä :DD
Tiedä vain, onko Gunilla oikeasti tuollainen vai onko kyseessä hänen itsensä luoma hahmo vai mitä. Hän on kuitenkin korkeakoulutettu, entinen toimittaja, entinen menestynyt malli, puhuu eri kieliä, matkustanut ja elänyt eri puolilla maailmaa ja tavannut kaikki Ruotsin kuninkaasta Julia Robertsiin.
Kommentit (3)
Nuohan on vanhoja jaksoja. Jo kertaalleen Suomessakin nähtyjä.
[quote author="Vierailija" time="02.04.2013 klo 19:44"]
Nuohan on vanhoja jaksoja. Jo kertaalleen Suomessakin nähtyjä.
[/quote]
Ekaa, tokaa ja kolmatta kautta näytetty Suomessa muttei neljättä
Hahaa linkkiä kehiin, Gunilla vauhdissa