Huomio! Kaikki aloitukset eivät suinkaan kerro aloittajan elämästä,
vaan ovat vain tarkoitettu herättämään keskustelua. Joten ei oikeastaan aina kannata hyökätä aloittajan kimppuun kommenteissaan. Näin vain tiedoksi.
Kommentit (5)
No joo, ehkä ei ihan jokaisesta vastauksesta kannata vetää myöskään palkokasvia nenään :) Täällä pyörii muutama sekopää, jotka haluavat vain jostain syystä pahoittaa toisen mielen. Lisäksi aloitukseen kannattaa liittää maininta, ettei kerro omasta elämästään, jos ei halua henkilökohtaisuuksiin meneviä vastauksia.
Eikä kaikki vastauksetkaan kerro vastaajan elämästä.
Kertoopas! Ette te tiedä mistään mitään! Ja mä oon oikeessa ja te ootte huonoja äitejä!
Täällähän kuvitellaan jopa, että jos avaat jonkun viestiketjun, se ketju kertoo sinun elämästäsi. Esim. pettämisaiheisen ketjun lukemista pidetään todisteena siitä, että olet kokenut pettämistä roolissa tai toisessa.
hyvä kommentti, täällä kyllä toisilla on toi liipasinsormi niin herkässä, hyökätään ihan varmuudenvuoksi