Oletko tyytyväinen pilluusi?
Kommentit (18)
Se on ulkoapäin aika ruma, isot sisäiset ja ulkoiset häppärit.
[quote author="Vierailija" time="02.03.2013 klo 20:30"]
Se on ulkoapäin aika ruma, isot sisäiset ja ulkoiset häppärit.
[/quote]
Mulla kanssa ja muutoinkin löysä.
Kaipaisin sinne vähän useammin munaa. Olis myös kiva, jos pystyisi saamaan orgasmin yhdynnässä ilman klitoriksen stimulointia. Muuten se on täydellinen: toimiva, tiukka, pilluksi vielä nätti ja hyväntuoksuinen- ja makuinen.
Nojaa, tuossahan tuo mukana kulkee. Vaikee tykätä tai ollaa tykkäämättä kun ei sillä oo ees käyttöö :/
Minä olen, mies ei. Miehen mielestä on liian tiukka, vaatii pitkän esileikin, että mies saa vehkeensä sisään ilman että sattuu.
Olen kai. Kuulemma ei ole messuhalli tai löysä vaikka hieman ikää jo on. Ja miehen mukaan myös hyväntuoksuinen ja kaunis, jos näin nyt voi pillusta sanoa. Siihen en ole tyytyväinen, että olen ilman seksiä ja kuulemma siitä syystä, että viime kerta hiersi miehen verille -vain hieman punoitti omaan silmääni, ei verta siis. Ja näin käynyt usein. 4 päivää jo ilman seksiä alkaa tuntua, kun suhdekin alle vuoden kestänyt. Mies käy vieraissa ja syyttää nymfomaaniksi minua.
pillu on kaunis kukkanen mikä tuoksuu niin ihanalta, sinunkin pillu on tällainen
No en ole tyytyväinen. Se on jotenkin oudon muotoinen, leveä tuosta ylhäältä ja kapenee jyrkästi alhaalata eli häpyhuulet on ihan tosi ohuet.
[quote author="Vierailija" time="02.03.2013 klo 20:53"]
No en ole tyytyväinen. Se on jotenkin oudon muotoinen, leveä tuosta ylhäältä ja kapenee jyrkästi alhaalata eli häpyhuulet on ihan tosi ohuet.
[/quote]
kuulostaa ihanalta varmaan tuoksuukin niin hunajaiselle
pitöiskö sen pillun olla joku pinninfarinan design veistos, pillu on pillu, sillä selvä
Kaunis, kiinteälihainen, tiukka, hyvänmakuinen/-tuoksuinen, kuulemma suorastaan imevä mieheni sanojen mukaan. Viivapillu kiitoradalla.
Olen. Kaunis posliini viivapillu. Mies kehuu aina tiukaksi ja kauniiksi.
En. Se on mennyt pilalle lasten jälkeen. Synnytysrepeämä hävitti kaikkein herkimmän kohdan, eikä värkki ole toiminut enää kunnolla lasten saamien jälkeen. Olen tyytymätön ja mieluiten pidän koko laitoksen piilossa.
En ole, koska se on sellainen jo täälläkin mainittu "messuhalli". Että enpä pysty hyvää seksiä tarjoamaan, paitsi ehkä elefantille, ikävä sinänsä, koska haluja kyllä olisi ja paljon (miehiin, ei elefantteihin kohdistuvia).
Jännä kun voikin kaikki viat kasaantua yhteen ihmiseen...
en ole. liian isot sisemmät häppärit ja liian iso klitoris.
Pillut on kaikki enemmän tai vähemmän rumia, mutta se on ainoa ruuminosa jonka rumuus on ihan yhdentekevää. Toimiva värkki, mutta olisi kiva jos olisi siellä enemmän toimintaa. Enimmäkseen omassa käytössä.
olen :) kaunis ja toimiva.